У Нетішині вирішили висловити недовіру міському голові

П'ятниця, 31 липня 2015, 13:51
Олександр Супрунюк такий крок називає спланованим, щоб дискредитувати його та «роздерибанити» 50 гектарів землі в місті

Відбулася чергова сесія Нетішинської міської ради. Серед безлічі питань на порядку денного – два однакових – «Про висловлення недовіри Нетішинському міському голові Супрунюку О.О.». Щоправда, автори різні. Але суть однакова… 

«Бойко, Волковецький і Войтюк подали на сесію проект рішення про висловлення мені недовіри, - так на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав міський голова Нетішина Олександр Супрунюк. - Паралельно для підстраховки подав схоже рішення Ситник. В результаті перший проект підтримали з 29 присутніх депутати ... Три чоловіки. А сааме - Бойко, Волковецький та Ситник. Другий проект підтримало аж два - Бойко і Волковецький».
«Це спланована акція проти мене, - каже журналісту газети «Є» Олександр Супрунюк. – Були намагання зірвати цю сесію, розхитати ситуацію, щоб  ми не змогли втрутитися в ситуацію з виділенням підставним 110 людям 50 гектарів землі.  У підсумку ми відмовили цим людям надати від 0,5 до 1 гектару землі».
Недовіра ж міському голові, згідно проектів рішень, висловлювався через те, що мер Нетішина, цитуємо: «02 вересня 2014 року, всупереч вимог пункту 5.1 Положення про відділ освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради (затв. Рішенням двадцять дев'ятої сесії Нетішинської міської ради V скликання від 25.12.2007 року №5 «Про положення про відділ освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради») видав розпорядження про призначення Бобіної О.П. на посаду начальника відділу освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради».
«Рік тому проводився конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, - пояснює Олександр Олексійович. – Було сім претендентів. Серед них і Волковецький (депутат міськради, який проголосував «за» недовіру міському голові – прим.авт.). Коли ж дійшли до самого проведення конкурсу, залишилося троє претендентів. Конкурсна комісія визнала переможцем Бобіну, але одна з претенденток із Чемеровецького району почала оскаржувати це рішення, оскільки її нібито не запросили на співбесіду, яка мала бути одразу після здачі конкурсних документів. Вона їх здала та одразу поїхала. Її кілька разів у телефонному режимі запрошували, а тому Бобіну не затверджували. Хоча вона в суді твердила, що їй ніхто про співбесіду не повідомляв. Нетішинський суд визнав, що я мав право призначати Бобіну, а Вінницький апеляційний адміністративний суд частково скасував це рішення – визнав дії конкурсної комісії незаконними. Утім, ми вже подали касаційну скаргу». 
Газета "Є"
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54