У парку Чекмана з’явився велопатруль

Четвер, 08 червня 2017, 14:50
Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.
Нещодавно у парку Чекмана стало на два велосипеди більше. У літній період, а точніше у теплий, тут працюватиме велопатруль. Згодом з’явиться ще один патруль - піший. Улітку, кажуть патрульні, місця відпочинку та масового скупчення людей - під пильним оком поліції.
Аби дим та веселощі одних не заважали відпочивати іншим, у теплу пору, кажуть велопатрульні, працюють у посиленому режимі. Щоправда, не цигарками та алкоголем єдиними.
  
Ще одна ділянка для роботи – велодоріжка.
Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.
Хоча, календарне літо надворі, та ось погода для купання не сприятлива. Звісно, є відчайдухи, які сезон вже відкрили та більшість очікують жари. Зараз, на міському пляжі людей небагато, та незабаром яблуку ніде буде впасти. Власне, тоді і потрібний пильний погляд поліції.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54