Бійцям 8 полку вручили державні нагороди

Четвер, 13 жовтня 2016, 16:58
Бійцям 8-го окремого полку спецпризначення вручили державні нагороди у Хмельницькому. Напередодні Дня захисника України відзначили Двадцять сім військовослужбовців. Не забули і про волонтерів.
На плацу - захисники української землі, бійці 8-го полку спецпризначення. Уже понад двох років вони боронять державу від «нашестя терористичних триколорів». Багато хто з них вступив до війська саме з початком російської збройної агресії. Залишатися в стороні, коли твою країну «рвуть на шматки» - не дозволяла гідність, - твердять бійці.
Внаслідок війни, українська армія пережила своє друге народження, - говорять спецпризначенці. Якщо на початку протистоянь , вона була гола і боса, то нині – із забезпеченням усе гаразд. Значно «виріс» і престиж війська.
Важливу роль у цій війні зіграли волонтери. Колишній спецпризначенець Олексій, росіянин за походженням, почав допомагати нашій армії ще у 2014-му. Пригадує, як уперше приїхав на фронт, аби доставити військовим бодай якусь провізію.
Напередодні Дня захисника України, Олексій та ще 27волонтерів відзначили подяками. Військовослужбовці-спецпризначенці отримали державні нагороди.
Loading...

Новина дня

Перша жертва патрульних: у Хмельницькому поліцейські застрелили зловмисника Ранок п’ятниці для жителів Тернопільської та Кам’янецької розпочався зі стрілянини. У передсвятковий день вибухали не феєрверки чи петарди – хмельницькі патрульні застосували табельну зброю. Таким чином вони намагалися затримати зловмисника на розі названих вулиць. Чоловік нападав на хмельничан із шилом. З ним же, коли ті прибули на місце, кинувся на поліцейських. Без сили втрихомирити його не вдалося, тож, правоохоронці почали стріляти.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  50 років з дня відновлення Теофіпольського району ...
30.12.2016 18:04
Досить. Ефір від 28 грудня
  Гості студії - Андрій Бондаренко - заступник Хмельницького міського голови; Альона Береза - голова ГО "Жі...
29.12.2016 09:58
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
28.12.2016 14:39
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 27 грудня
  Гість студії - т. в. о. речника Управління патрульної поліції у...
28.12.2016 13:45