Укртрансбезпека оштрафувала водія, який вигнав учасника АТО з маршрутки «Хмельницький – Кам’янець-Подільський»

П'ятниця, 02 грудня 2016, 14:42
Також штраф заплатить перевізник.
Водія маршрутки «Хмельницький – Кам’янець-Подільський», який відмовив у пільговому перевезенні учаснику АТО, оштрафували на 136 гривень. Також 170 гривень штрафу сплатить власник фірми-перевізника «Авто-Експерт» підприємець Олександр Столяр.
«Безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян тягне за собою накладення штрафу, відповідно до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення», - пояснює керівник управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталій Дзюба.
За його словами, водій і підприємець визнали свою провину, тому оскаржувати штраф не збираються. А свою поведінку водій пояснив власним знервованим станом, обіцяв більше не повторювати порушення.
Учасник бойових дій Олег Вербіцький, якого не впустили в автобус, тоді повертався додому з військового госпіталю, де лікувався понад два тижні. Він придбав на автостанції пільговий квиток, однак водій все одно відмовився його взяти. Після незаконної відмови у перевезенні, чоловік звернувся зі скаргою в обласне управління Укртрансбезпеки.
Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області розташоване за адресою: Хмельницький, вулиця Соборна 75, телефон 65-27-10. У відомстві просять невідкладно повідомляти про подібні випадки.
Нагадаємо, з початку року до правління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області надійшло 24 скарги стосовно відмови у пільговому перевезенні учасників бойових дій.
Є
Loading...

Новина дня

13-та сесія обласної ради Децентралізація та агросектор вивели Хмельниччину на лідируючі позиції в країні. Про це у своєму звіті за рік розповів голова обласної адміністрації Олександр Корнійчук. Поряд з тим визнав – демографічна ситуація не з кращих. На пленарному засіданні тринадцятої сесії депутати і критикували, і підтримували напрями діяльності керівника області.

Ексклюзив

Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37
Момент Істини. Ефір від 23 травня
  Гість студії - начальник Управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Рома...
24.05.2017 10:48
Підсумковий випуск новин від 21 травня
  Життя без «Вконтакті», вишивані рекорди Хмельницького та ніч у Меджибізькому зам...
24.05.2017 09:56