Мешканців області запрошують взяти участь у фотоконкурсі пам’яток культурної спадщини

Середа, 05 квітня 2017, 10:49
Фото розмістять у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії.

Фотоконкурс “Вікі любить пам’ятки” проводять в близько 40 країнах світу. В Україні його організовує громадською організацією Вікімедіа Україна. Мета конкурсу — зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх на Вікісховищі. Про це повідомляють на сайті Хмельницької ОДА.

“Світлини дадуть змогу проілюструвати статті Вікіпедії. Зазвичай конкурс триває з 1 по 30 вересня включно. Упродовж цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажують свої фотографії у Вікісховище. До першого листопада в кожній країні відбирають найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі”, - йдеться у повідомленні.

Участь у конкурсі може взяти кожен охочий! Для цього треба зробити три кроки:
1.Зареєструватися у Вікісховищі (при реєстрації треба вказати дійсний e-mail).
2.Знайти пам’ятку у списках пам’яток. У кожної пам’ятки є власний ідентифікатор (ID).
3.Завантажити фото пам’ятки прямо з переліку: знайдіть у списках рядок із потрібним об’єктом, і в останній колонці натисніть на посилання «[Завантажити фото]» або «Завантажити ще фото».

Сфотографувати пам’ятки можна під час конкурсу або взяти старі фото, головне — свої власні. На конкурс можна надсилати будь-які фотографії, але важливо, щоб вони були якісними.

Номінації конкурсу: за найкращі фотографії — 10 перших місць; за найбільшу кількість сфотографованих пам’яток — 1-е, 2-е і 3-є; за найкращі фотографії по кожному з регіонів України; за найбільшу кількість сфотографованих пам’яток по кожному з регіонів України. Спецномінації конкурсу:«Цивільні споруди доби Гетьманщини»; Національний заповідник «Софія Київська».

Детальніше про конкурс, його історію, порядок участі можна дізнатися за посиланням http://wikilovesmonuments.org.ua/
Сайт новин "Є"
Loading...

Новина дня

«Доступні ліки» на Хмельниччині знову відклали Подоляни без «Доступних ліків». Старт урядового проекту з реімбурсації ліків знову відклали. Зробити безкоштовними, або з малою доплатою, ліки з трьох нозологій планували з січня 2017-го. Потім дату старту проекту змістили на перше квітня. Втім, вже тиждень квітня минув, а «Доступних ліків» в області і досі немає. Нині медиків та фармацевтів краю зібрали у Департаменті охорони здоров’я, аби пояснити як працюватиме програма.

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 53
  
07.04.2017 17:41
Авторська програма Ганни Лернатович ”Дорогою спасіння”
  "Повір! І ти зрозумієш, і ти пізнаєш!" ...
07.04.2017 17:31
На Варті. Запис прямого ефіру від 6 квітня
  Гості студії - волонтери Олександр Попов, Артем Харченко та Катерина Аргун...
07.04.2017 09:55
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
06.04.2017 10:49