9 травня у Славуті пройшло з червоними прапорами

П'ятниця, 12 травня 2017, 17:54
9 травня у Славуті – з радянською символікою. У День Перемоги ветеранські організації міста пройшли вуличною ходою з червоними стягами. Місцеві депутати ініціювали звернення до Служби безпеки та Міністра внутрішніх справ щодо неналежного виконання славутськими полісменами своїх обов’язків.
Славута відзначилась одним з найскандальніших святкувань Дня Перемоги на Хмельниччині. Близько двох десятків мітингувальників пройшлися вулицею міста під радянськими знаменами. Охоронці правопорядку таке порушення законодавства проігнорували. Тож сесія міської ради розпочалася із звернення депутатів до керівництва МВС та СБУ.
Сутичок та протестів у День Перемоги в Славуті не було. Однак місцевих обранців обурила така бездіяльність правоохоронних органів, адже закон про декомунізацію забороняє виготовлення та розповсюдження предметів з радянською символікою.
На пленарному засіданні сесії депутати заслухали доповідь правоохоронців. Ті прозвітували – кримінальне провадження таки відкрили. Проте винних поки немає, адже службова перевірка триває.
Тож чому правоохоронці не завадили носінню антидержавницької символіки ветеранськими організаціями, має виявити внутрішнє розслідування.
Звернення свободівців до СБУ та МВС щодо подій у місті 9 травня підтримали всі депутати Славутської міської ради.
Loading...

Новина дня

Депутатські запити – чому не реагують відповідні органи? Спосіб впливу на контролюючі органи. Щоразу сесійний день не обходиться без депутатських запитів. Проте часто-густо реагування на них з боку посадових органів немає. Відтак, аби досягти ефективного вирішення усіх питань, наступне засідання депутати вирішили присвятити актуальним питанням свого округу. Готувалися почали завчасно.

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного” Випуск 59
  Випуск 59
19.05.2017 18:41
Програма “Свят коло”
  Співає Віньковецький край. Частина 2.
19.05.2017 18:09
Досить. Ефір від 17 травня
  Гість студії - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів ХМР Олександр Чор...
18.05.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
17.05.2017 10:51