В Апеляційному суді Хмельницької області відбувся своєрідний прес-брифінг

Середа, 17 травня 2017, 17:37
В Апеляційному суді Хмельницької області відбувся своєрідний прес-брифінг, на якому в ролі судових журналістів виступили студенти Хмельницького університету управління та права На їхні запитання відповіли представники судової влади України та досвідчені судді.
Апеляційний суд Хмельницької області з робочим візитом відвідали член Ради суддів України Людмила Волкова та керівник Прес-центру судової влади Валентина Пастухова. Приїхали обмінятися досвідом, а потрапили на гарячі дебати зі студентами Хмельницького університету управління та права.
Тема складна – головні виклики, які стоять сьогодні перед судовою владою України. Та от найперші поради були простими.
Четвертокурсників Хмельницького університету управління та права цікавило все. Камені спотикання реформи, прозорість добору до нового Верховного суду, відкритість суддівських конкурсів. Добре ввійшовши в роль судових журналістів, ставили майбутні правники й так званні незручні запитання.
Подібні зустрічі Апеляційний суд області проводить не вперше - вважає їх корисними.
Тож лінію відкритості тут прокладатимуть й надалі.
Loading...

Новина дня

103 питання плюс різне. Чергова 15-та сесія Хмельницької міської ради побила всі рекорди за кількістю прийнятих рішень Про якість, помітьте, ніхто не говорить. Адже, 41 депутат, присутній на пленарному засіданні голосував за принципом «один за всіх і всі за одного» - мовчки підтримуючи та приймаючи надважливі для життя городян рішення. Питання, скарги та пропозиції виникли тільки тоді, коли перейшли до розгляду абсолютно невагомого ,принаймні для громади питання щодо визначення кількості та осіб кандидатур для роботи у складі Госпітальної ради. Чому обранці зациклились саме на ньому знає міський голова і наші журналісти, котрі також були присутніми на черговій сесії.

Ексклюзив

Момент Істини. Ефір від 30 травня
  Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
31.05.2017 09:58
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
30.05.2017 13:45
Підсумковий випуск новин від 28 травня
  Замість слідчих – детективи, в честь героїв – димові шашки та як громада впливає...
30.05.2017 12:56
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 29 травня
  Гість студії - ортопед-травматолог ХМП №1 Віталій Теслюк...
30.05.2017 11:58