Псевдополіцейського, який ошукав мешканців Хмельницької та Вінницької областей, можуть ув’язнити на три роки

Четвер, 18 травня 2017, 10:48
Тільки в Дунаєвецькому районі чоловік обдурив трьох жінок.

У секторі комунікації обласної поліції повідомили, що 35-річний зловмисник діяв за стандартною шахрайською схемою: телефонував до потерпілих і повідомляв, що їхні близькі родичі скоїли те чи інше правопорушення, а за звільнення від кримінальної відповідальності вимагав доволі значні суми в гривнях та іноземній валюті.

Там також зазначили, що підозрюваний – уродженець міста Бар Вінницької області, але останнім часом проживає в Одесі. Раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, проте зараз кримінальні провадження по вчинених ним шахрайствах перебувають на розгляді у декількох районних судах Хмельницької області, а також у Ладижинському міському суді Вінницької області.

У поліції повідомили, що тільки в Дунаєвецькому районі шахрай ошукав трьох жінок. Щоправда, вчиненню третього шахрайства завадив свідомий таксист.

«Першою жертвою зловмисника в районі стала 43-річна жителька села Заставля. Близько пів на четверту ночі шахрай зателефонував до потерпілої і видав себе за її сина та повідомив, що його затримали поліцейські за вчинення серйозної ДТП. Переконавшись, що жінка сприйняла цю інформацію як правдиву, він нібито передав слухавку правоохоронцю, а сам, змінивши голос, сказав, що за звільнення сина потрібно заплатити. Схвильована жінка погодилась та через півгодини вже передала 13 тисяч гривень та 500 доларів США таксисту, який приїхав на замовлення зловмисника.

За аналогічною схемою цей самий шахрай ошукав ще й 77-річну пенсіонерку з Дунаєвець, яка втратила 7 тисяч гривень. А от у третьому випадку вчиненню шахрайства завадив свідомий таксист. Коли серед ночі він отримав від 41-річної жительки райцентру тисячу доларів США, а замовник наказав везти гроші в місто Бар Вінницької області, чоловік зрозумів, що це ошуканство, і поїхав прямо у відділ поліції та повернув потерпілій усі гроші» – йдеться у повідомленні.

Наразі правоохоронці продовжують встановлювати усі епізоди злочинної діяльності шахрая. І найбільша відповідальність, яка йому може загрожувати згідно ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України – позбавлення волі на строк до трьох років.

Сайт новин "Є"

Loading...

Новина дня

103 питання плюс різне. Чергова 15-та сесія Хмельницької міської ради побила всі рекорди за кількістю прийнятих рішень Про якість, помітьте, ніхто не говорить. Адже, 41 депутат, присутній на пленарному засіданні голосував за принципом «один за всіх і всі за одного» - мовчки підтримуючи та приймаючи надважливі для життя городян рішення. Питання, скарги та пропозиції виникли тільки тоді, коли перейшли до розгляду абсолютно невагомого ,принаймні для громади питання щодо визначення кількості та осіб кандидатур для роботи у складі Госпітальної ради. Чому обранці зациклились саме на ньому знає міський голова і наші журналісти, котрі також були присутніми на черговій сесії.

Ексклюзив

Момент Істини. Ефір від 30 травня
  Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
31.05.2017 09:58
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
30.05.2017 13:45
Підсумковий випуск новин від 28 травня
  Замість слідчих – детективи, в честь героїв – димові шашки та як громада впливає...
30.05.2017 12:56
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 29 травня
  Гість студії - ортопед-травматолог ХМП №1 Віталій Теслюк...
30.05.2017 11:58