Хмельницька поліція безсила в боротьбі з продажем алкоголю уночі та просить допомогти боротися з наркоманією

Середа, 31 травня 2017, 11:57
Про це заявив начальник міської поліції Валерій Онісьєв.

«Законодавство не забороняє продавати алкогольні напої вночі, - заявив Валерій Онісьєв. – А тому поліція не може впливати на цю ситуацію».

Начальник міського відділу Нацполіції зазначив, що великі торгівельні мережі «дослухаються» до рішення міської ради, яким заборонено продавати алкоголь з 22.00 до 11.00. «Та є такі магазини, які торгують», - підсумував Валерій Анатолійович.

Нагадаємо, нещодавно обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало деяким міським радам припинити антиконкурентні дії. Оскільки, відповідно до чинного законодавства, органи місцевого самоврядування не наділені повноваженнями самостійно визначати місця, в яких продаж алкогольних напоїв обмежується або забороняється. Крім того, зручний для населення режим роботи спеціалізованих магазинів, спеціалізованих відділів, секцій інших форм власності встановлюється виконавчими органами сільських, селищних, міських рад за погодженням з власником цього об’єкта.

Натомість сьогодні, 31 травня, Валерій Онісьєв на сесії міської ради попросив міську владу допомогти поліції боротися з наркоманією. А саме – оперативно замальовувати різні написи на парканах, які рекламують сайти з продажу наркотиків.

Сайт новин "Є"

Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54