Нелегали та ліцензійні перевізники

Понеділок, 23 червня 2014, 18:08
Нелегали та офіційні перевізники зрівнялися. Нині вони займають фактично рівні позиції в області – 50 на 50. Проте одні сплачують податки до бюджету, а інші самі для себе господарі. Нелегали кажуть: для них робота в правовому полі є фактично неможливою. В той час, як у владних кабінетах ламають голови, як вивести перевізників з тіні, ті стверджують: самі б раді легалізуватися, проте через бюрократію та корумпованість системи цього зробити не можуть.
Найближчим часом пасажири пересядуть на комфортабельний транспорт, котрий працює на легальних маршрутах. Принаймні такі плани в обласної влади. В адміністрації впевнені – виведення перевізників з тіні дасть можливість в першу чергу підвищити якість та безпеку пасажирських перевезень. Пан Ігор працює водієм майже 20 років. Раніше возив людей легально, проте через бюрократичні перепони відійшов у тінь. Для нього, та ще сотень водіїв – це єдина можливість заробити. Перевізники скаржаться на корумповані схеми, завдяки яким одні підприємці обслуговують десятки маршрутів, а іншим виграти конкурс бодай на один - зась.
Різниці в ціні на оформлених та нелегальних маршрутах немає. Тому люди їдуть тим транспортним засобом, яким швидше дістануться до потрібної точки призначення. При цьому, як кажуть самі чиновники, часто контролюючі органи є в курсі нелегальних перевезень, але при цьому відверто в “долі” з нелегалами. Даївці запевняють – всі сили кинули, аби спрямувати сферу пасажирських перевезень у правове поле.
Представники спілки перевізників визнають: працювати в тіні легше. Такі підприємці не сплачують податків, не перевозять пільгових пасажирів та самостійно визначають свій розпорядок роботи. А для того аби отримати ліцензію на перевезення потрібно пройти цілий ряд інспекцій та перевірок. Часто саме це і заважає тим вийти з тіні.
За статистикою нелегали та зареєстровані авто перевізники в області фактично зрівнялися. Вони обслуговують маршрути 50 на 50%. Контролюючі органи активно накладають штрафні санкції на нелегалів, проте самі перевізники впевнені – від цього нічого не зміниться, в першу чергу потрібно реформувати саму систему.
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Останні новини

16:58
На Хмельниччині понад 3 мільйони гривень «віддали» на ліквідацію наслідків стихії  
16:25
Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11     
15:46
Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або ... 
13:05
В Ізяславскому районі горів свинарник. Загинуло 40 тварин Надзвичайники врятували 154 свині.... 
10:49
На Хмельниччині під час купання у ставку втопився чоловік Обставини події з'ясовують.... 
09:11
У Красилівському районі спіймали чоловіків, які крали мак із легального макового поля  
16:53
У Кам’янці-Подільському оштрафували поліцейського за одержання 50 гривень Правоохоронец... 
16:08
Депутати обласної ради обрали нового керманича хмельницького аеропорту Кілька кадрових п... 

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21