Леонід Прус про сто днів при владі

Середа, 25 червня 2014, 14:26
100 днів на посаді – Леонід Прус розповів журналістам, що він встиг зробити за цей час.
4-а в Україні за економічними показниками, лідер за сільськогосподарськими – такою стала наша область за 100 днів роботи нової влади. Загальноукраїнська криза начебто не сильно зачепила Хмельниччину. Принаймні зі слів очільника краю - ситуація в області стабільна. А ще Леонід Прус вважає, що є достатньо відкритим для громадськості. Співпрацює з Радою Майдану і навіть дослухається до порад активістів. А ще обіцяє звільнити всіх представників з команди Ядухи. Про це губернатор завив журналістам під час прес-конференції.
Фактично війна з Росією завдала чимало шкоди і Хмельниччині. Підприємці змушені шукати нові ринки збуту, здорожчання газу змушує економити енергоресурси. Нова влада перші сто днів своєї роботи в основному цими питаннями і займалась. Спершу промисловцям показали, що возити товар можна і в Європу, з часом ті й самі почали це робити. Такий перехід не суттєво відбився на економці краю – область посідає за цим показником 4-е місце в Україні. Щодо енергозбереження, то із запланованих 5-и сонячних електростанцій одну нарешті відкрили. Для інших поки лиш виділили земельні ділянки, чеський інвестор через нестабільну ситуацію припинив фінансування. Ціни на продукти харчування зросли, проте суттєвого здорожчання удалось уникнути. В першу чергу – завдяки сільськогосподарським ярмаркам, які започаткували ще попередники. Проте більше журналістів цікавила кадрова політика губернатора. Багато соратників колишнього режиму досі перебувають на своїх посадах. Леонід Прус каже, що бесіди проводить з усіма і рекомендує їм писати заяви.
Проте є один яскравий випадок, що бесіди проводяться не з усіма. Колишній заступник департаменту АПР Володимир Кальніченко – спокійно працює і навіть пішов на підвищення. Він тепер також заступник, але вже в самого губернатора. Той каже – Кальніченко був чисто технічним керівником старої команди, до злочинних дій відношення немає і взагалі – Рада Майдану його підтримала.
Говорить губернатор і про співпрацю з Радою Майдану, яка, до слова, вже кілька разів хотіла і його люструвати. Обіцяє реформувати Громадську раду при адміністрації і пустити туди представників і Майдану, і самооборони.
Після того, як Україна отримала повноцінного Президента, Леонід Прус мав би написати заяву на звільнення. Поки цього голова ще не зробив, хоча й пообіцяв. Щодо майбутнього, то готовий до будь якого рішення гаранта. Якщо той його замінить іншим – повернеться в близький для себе аграрний сектор.
Найбільше, що запам’яталось за 100 днів новому голові – це робота в соціальній сфері та підтримка промисловості. А ще Леонід Прус згадує, що в перші дні було багато інформації. А переживав він тоді за Крим.
Ще раніше голова пообіцяв громадськості, що обов’язково прозвітує на Майдані. Його 100-денний термін на посаді минув ще 23 червня, поки до людей Леонід Прус ще не виходив.
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Останні новини

16:58
На Хмельниччині понад 3 мільйони гривень «віддали» на ліквідацію наслідків стихії  
16:25
Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11     
15:46
Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або ... 
13:05
В Ізяславскому районі горів свинарник. Загинуло 40 тварин Надзвичайники врятували 154 свині.... 
10:49
На Хмельниччині під час купання у ставку втопився чоловік Обставини події з'ясовують.... 
09:11
У Красилівському районі спіймали чоловіків, які крали мак із легального макового поля  
16:53
У Кам’янці-Подільському оштрафували поліцейського за одержання 50 гривень Правоохоронец... 
16:08
Депутати обласної ради обрали нового керманича хмельницького аеропорту Кілька кадрових п... 

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21