Сергій Лабазюк: «Рада не мала морального права скасовувати постанову про мораторій на закриття шкіл»

Вівторок, 30 грудня 2014, 10:11
Верховна Рада підтримала ініціативу прем’єр-міністра Арсенія Яценюка і проголосувала за проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав нардеп Сергій Лабазюк.
«Цим проектом Кабміну скасовується прийнята наша постанова про встановлення мораторію на закриття шкіл. Влітку за неї проголосували 245 нардепів. В основному, представники сьогоднішньої влади. Тепер вони вирішили діяти по-новому і відмінити постанову, оскільки в країні "режим економії та затягування поясів".
Але ж треба хоч іноді дивитись реально на речі. Бо ж нічого не було зроблено з того, що вимагала постанова», - зазначив політик.
Сергій Лабазюк нагадав, що згідно з прийнятою постановою, Кабмін мав доручити місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування проаналізувати ситуацію щодо функціонування шкіл державної і комунальної форм власності у містах і сільській місцевості з врахуванням прогнозованих демографічних змін та вжити заходів призупинення їх необґрунтованої ліквідації.
Крім цього, уряд повинен був вжити невідкладних заходів щодо зміни умов фінансування загальноосвітніх навчальних закладів державної і комунальної форм власності та передбачити в держбюджеті на 2015 рік збільшення коштів на її фінансування.
«Ми, звісно, можемо говорити, що нам потрібна якісна освіта, а у школах, де навчається десяток дітей - це неможливо. В чомусь погоджуюсь. Але до того, поки ми не виконаємо на 100% програму «Шкільний автобус», поки не відремонтуємо дороги й не забезпечимо робочими місцями вчителів, яких скорочують, депутати не мали морального права закривати школи», - додав політик.

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Останні новини

16:58
На Хмельниччині понад 3 мільйони гривень «віддали» на ліквідацію наслідків стихії  
16:25
Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11     
15:46
Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або ... 
13:05
В Ізяславскому районі горів свинарник. Загинуло 40 тварин Надзвичайники врятували 154 свині.... 
10:49
На Хмельниччині під час купання у ставку втопився чоловік Обставини події з'ясовують.... 
09:11
У Красилівському районі спіймали чоловіків, які крали мак із легального макового поля  
16:53
У Кам’янці-Подільському оштрафували поліцейського за одержання 50 гривень Правоохоронец... 
16:08
Депутати обласної ради обрали нового керманича хмельницького аеропорту Кілька кадрових п... 

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21