Розвиток області - розвиток країни

Четвер, 21 травня 2015, 16:24
Економічний розвиток Поділля - запорука процвітання всієї країни. На теренах області створено нове громадське об'єднання «Нова економічна політика». Хоча історія створення об'єднання мала - всього два місяці, але плани та мета роботи потрібні як для області, так і для всієї країни.
Шлях економічного розвитку, на який стала наша країна, в першу чергу, орієнтований на вільну торгівлю між Україною та Європейським Союзом. На думку представників новоствореної громадської організації «Нова економічна політика», саме розвиток бізнесу повинен бути рушійною силою у прагненні нашого народу жити по-європейськи. За словами Сергія Іващука, одного із членів організації - кожна область має взяти за основу план розвитку краю на декілька років. Україну не тільки мають знати як державу-експортера, кожна область повинна здобути флагманську торговельну позицію на ринках Європи.
До членів громадської організації входять, в першу чергу, представники великих компаній, які працюють на Хмельниччині. Це агровиробники, представники видобування надр, переробки сільгосппродукції та туристична галузь Поділля. На думку одного із приватних підприємців, перед тим, як імпортувати іноземні товари, нашим товаровиробникам потрібно спрямувати свою роботу на вирощування власної і більш якісної продукції.
Чим більше про Україну будуть знати за кордоном - тим самим область може відкрити ще одну прибуткову, туристичну галузь. А показати та розказати на Поділлі є що.
Розвиток усіх цих ймовірно прибуткових сфер економіки не може відбуватися без висококваліфікованих працівників. Олег Демчук каже: зараз як ніколи потрібні робочі руки. Та нехай їх буде менше, але вони будуть професійними знавцями своєї справи. Кожен із бізнесменів запрошує випускників училищ на стажування у своєму підприємстві.
В свою чергу, громадська організація планує інвестувати кошти у благодійність, науку та оздоровлення. Остання вже за декілька днів почне працювати. Діти із малозабезпечених сімей зможуть відвідати оздоровчі курорти Дністра. Бо зі здоров'я починається нове повноцінне життя.
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Останні новини

16:58
На Хмельниччині понад 3 мільйони гривень «віддали» на ліквідацію наслідків стихії  
16:25
Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11     
15:46
Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або ... 
13:05
В Ізяславскому районі горів свинарник. Загинуло 40 тварин Надзвичайники врятували 154 свині.... 
10:49
На Хмельниччині під час купання у ставку втопився чоловік Обставини події з'ясовують.... 
09:11
У Красилівському районі спіймали чоловіків, які крали мак із легального макового поля  
16:53
У Кам’янці-Подільському оштрафували поліцейського за одержання 50 гривень Правоохоронец... 
16:08
Депутати обласної ради обрали нового керманича хмельницького аеропорту Кілька кадрових п... 

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21