«Солідарність» активно розширює місцеві осередки

Четвер, 30 липня 2015, 16:36
Партія, солідарна з народом - блок Петра Порошенка «Солідарність» активно розбудовує партійні осередки. Політична сила діючого Президента вже заявила про створення на Хмельниччині 20 районних структур. Прихильники гаранта обіцяють допомагати через місцеву парторганізацію у боротьбі з корупцією та залученням інвестицій до нашої області.
20 – вже працюють, ще 6 – на шляху реєстрації. Про такі результати роботи зі створення районних структур звітують в обласному осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Приєднатися до розбудови демократичного суспільства запрошують усіх небайдужих та креативних. Ініціативу по районах вже виявляють активні громадяни.
Зелене світло ініціаторам нових змін навіть у віддалених селах - саме завдяки активній роботі громадських приймалень в партії хочуть налагодити діалог діючої влади з народом.
Зараз розбудова структури політичної сили лише набирає обертів. Своїм завданням прихильники Президента бачать повне перезавантаження влади, а отже і участь у місцевих виборах.
Незважаючи на недовіру до чиновників та дієвість змін, громадяни малих населених пунктів активно підключаються до суспільної роботи – на Чемеровеччині, до прикладу, потужно зростає кількість сільських осередків партійних організацій.
На сьогодні при громадських приймальнях для населення надається правова допомога. В обласну організацію звернулося близько 300 громадян, всього ж по області їх налічується близько тисячі.
Обласна організація ставить собі за мету сприяти проведенню територіальної реформи в області та залученню іноземних інвестицій в регіон. Але збільшувати чисельність політичної партії під примусом ніхто не буде.
В області вже декілька місяців активно працюють проекти «Солідарності» - допомога воїнам АТО, підтримка населення в оформленні субсидій. До територіальної організації вже надійшло 36 звернень від мешканців Хмельниччини і в рамках акції «Стоп-корупція!». Розглядом справ вже займаються органи СБУ.В партії «Солідарність» розробили у спеціальний проект з розвитку довкілля «Толока». Всіх громадян зі скаргами на дії чиновників та новими ідеями запрошують в осередки, адже в партії переконані - гідне суспільство можна розбудувати лише власними зусиллями небайдужих громадян.
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Останні новини

16:58
На Хмельниччині понад 3 мільйони гривень «віддали» на ліквідацію наслідків стихії  
16:25
Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11     
15:46
Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або ... 
13:05
В Ізяславскому районі горів свинарник. Загинуло 40 тварин Надзвичайники врятували 154 свині.... 
10:49
На Хмельниччині під час купання у ставку втопився чоловік Обставини події з'ясовують.... 
09:11
У Красилівському районі спіймали чоловіків, які крали мак із легального макового поля  
16:53
У Кам’янці-Подільському оштрафували поліцейського за одержання 50 гривень Правоохоронец... 
16:08
Депутати обласної ради обрали нового керманича хмельницького аеропорту Кілька кадрових п... 

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21