Агрохолдинг «Мрія» завершує посів озимих

Понеділок, 12 жовтня 2015, 16:56
З новими технологіями та потужною технікою – в агрохолдингу «Мрія» заверушють сіяти озимиі.
Агрохолдинг «Мрія» з новими силами та технікою готує грунт до посіву. Хлібороби завдяки новітньому методу обробітку землі економлять не лише паливний ресурс, а й дорогоцінну вологу, якої і так обмаль цієї осені.
Агрохолдинг «Мрія» піклується про майбутній врожай. Родючі землі Хмельниччини та сусідніх областей стали для аграріїв потужним сировинним ресурсом для примноження показників. Нині у полях кипить робота – тут сіють озиму пшеницю. Завдяки економній технології обробітку грунту у ріллі зберігається найцінніше для пророслого зерна – вологу.
Злегка зрихлений грунт – гарантовано дружні сходи для майбутньої озимини. Агрономи холдингу кажуть, такий посів пшениці страхує їх від неврожаїв та розтрат палива.
Перевірена технологія у поєднанні з новою технікою значно спрощують посівну кампанію восени. В агрохолдингу демонструють щойно придбаних помічників для роботи у полі.
Саме ефективний обробіток ріллі і надає хліборобам впевненості у майбутніх врожаях. Таким чином в агрохолдингу сіють не лише пшеницю, а й іншу популярну культуру – сою.
На озброєнні у мрієвців і сучасна сівалка. Розумна техніка дозволяє кожній насінині «знайти» своє місце на ріллі та зекономити посівний матеріал.
Аграрії запевняють - з новою технікою та працьовитими людьми в агрохолдингу вже за декілька днів закінчать польові роботи.
Сьогодні ситуація в агрохолдингу стабілізується після технічного дефолту, оголошеного у серпні минулого року. «Мрія» перейшла у власність кредиторів, найбільших європейських і американських банків та інвестиційних фондів.
Пшениця, ріпак та соя – ставки на врожаї для цих культур дають надію на майбутнє. А праця хліборобів у поєднанні з новітніми технологіями робить родючі подільські землі не лише джерелом прибутку, а й предметом гордості для всієї країни.
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Останні новини

16:58
На Хмельниччині понад 3 мільйони гривень «віддали» на ліквідацію наслідків стихії  
16:25
Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11     
15:46
Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або ... 
13:05
В Ізяславскому районі горів свинарник. Загинуло 40 тварин Надзвичайники врятували 154 свині.... 
10:49
На Хмельниччині під час купання у ставку втопився чоловік Обставини події з'ясовують.... 
09:11
У Красилівському районі спіймали чоловіків, які крали мак із легального макового поля  
16:53
У Кам’янці-Подільському оштрафували поліцейського за одержання 50 гривень Правоохоронец... 
16:08
Депутати обласної ради обрали нового керманича хмельницького аеропорту Кілька кадрових п... 

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21