Виборче ноу-хау

Неділя, 25 жовтня 2015, 18:31
У Хмельницькому члени 345-ої ДВК ввели внутрішні правила голосування. Відповідно до них на дільниці – у кожної урни – свій колір.
Бюлетені виборцям пропонують сортувати: жовтий до жовтого, рожевий до рожевого, а голубий до голубого. Таким чином, кажуть, не просто полегшують власну роботу при підрахунку голосів, а й убезпечуються від порушень.
Рожевий, жовтий, голубий – три кольори – три бюлетені – одна скринька для голосування. За таким принципом у місті працюють чи не всі ДВК. Робота однієї, щоправда, від інших різниться. Тут переписали правила голосування. Кажуть їхні – зручніші для роботи комісії.
Рожеві – до рожевих, жовті – до жовтих, голубі – до голубих.Рішення відділити котлети від мух приймали колегіально, кажуть у ДВК. Жодного проти чи утримався – лише «за» – одноголосно. Це – в комісії. Думки ж електорату з приводу розподілу бюлетенів по урнам за кольорами різняться.
На прохання членів комісії електорат відгукується. Таких, хто б висловив категоричне «ні» поки не було. Це – станом на другу годину дня. До цього часу тут, до речі, проголосувало 590 виборців. Явкою голова комісії, каже, задоволена.
Віддати свій голос за того чи іншого кандидата – обов’язок кожного свідомого українця, переконані виборці. Адже в цей день ми не просто обираємо владу – голосуємо за своє майбутнє.
В комісії сподіваються, що дух патріотизму після другої у виборців їхньої дільниці не вичерпається. А ще уповають на те, аби вибори пройшли без порушень. Принаймні до обіду у 345-ій ДВК не було зафіксовано жодного – кажуть спостерігачі.
До речі, надія членів 345-ої ДВК на те, що порушень не буде, підкріплена їхнім же ноу-хау. Ним же, кажуть, нехай не повністю, але частково убезпечились. Адже відповідно до встановлених внутрішніх правил голосування в урну від кожного виборця потрапляє лише один бюлетень. Переконують, більше кинути – практично нереально. Адже, поруч завжди – члени ДВК та спостерігачі, котрі допомагають городянам не схибити з урною.
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Останні новини

16:58
На Хмельниччині понад 3 мільйони гривень «віддали» на ліквідацію наслідків стихії  
16:25
Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11     
15:46
Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або ... 
13:05
В Ізяславскому районі горів свинарник. Загинуло 40 тварин Надзвичайники врятували 154 свині.... 
10:49
На Хмельниччині під час купання у ставку втопився чоловік Обставини події з'ясовують.... 
09:11
У Красилівському районі спіймали чоловіків, які крали мак із легального макового поля  
16:53
У Кам’янці-Подільському оштрафували поліцейського за одержання 50 гривень Правоохоронец... 
16:08
Депутати обласної ради обрали нового керманича хмельницького аеропорту Кілька кадрових п... 

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21