Група компаній "VITAGRO" ділиться досвідом із колегами

Четвер, 17 березня 2016, 17:33
Тепла зима – додаткові клопоти для хліборобів. Критичний рівень вологи у грунтах робить весняну посівну більш проблематичною. Проте група компаній «VITAGRO» своєю повсякденною діяльністю доводить – мати гарні врожаї можна навіть за несприятливих погодних умов.
Весна кличе у поле. Цьогорічна посівна кампанія для аграріїв особлива. Тепла зима та відсутність вологи у грунті змушують хліборобів економно використовувати кожну технологічну операцію. Саме тому виїзна колегія обласних посадовців у гарячу посівну пору пройшла на полях лідера агрономічної сфери нашого краю – групи компаній «ViTAGRO». Де ще, як не на ниві говорити про проблеми та ділитися здобутками. У «VITAGRO» особливу увагу приділяють науці в поєднанні з дідівським досвідом.
Та навіть за таких умов мати гарні врожаї цілком можливо. Адже головний секрет – добірне насіння. І таке група компаній «VITAGRO» має – завдяки власному насіннєвому заводу та найновішому обладнанню збіжжя після обмолоту очищується та пакується у великі фасувальні мішки. Результат – відсутність травматизму у зернинках, а відтак і стійкість до хвороб.
За майже три роки функціонування насіннєвого заводу «VITAGRO» збільшило в врожаї та задає планку іншим. Скажімо ячмінь дав у середньому до 70 центнерів з гектара у заліковій вазі. Тому до співпраці у групі компаній закликають і колег, адже торгова марка «SEMELITA» - визнаний вітчизняний бренд.
Гарні врожаї на подільських землях – результати праці дбайливих рук вмілих хліборобів, що люблять свою справу.
У групі компаній «VITAGRO» переконані - нерентабельних культур не буває, адже за вмілого використання наукового потенціалу можна отримати хороші прибутки і з технічних культур, як от з цукрового буряка. Розвивають тут і садівництво. Смачні та добірні яблука проходять ретельну перевірку на сучасній сортувальній лінії.
Хмельниччина – у п’ятірці кращих аграрних областей. Відтак у групі компаній «VITAGRO» намагаються використовувати кожну можливість для здобуття гарних результатів. Тож підвищувати фахові знання працюючих та дбати про сівозміну тут вважають за обов’язок .
Плани у керівництва амбітні – збільшення земельного банку, будівництво комбікормового заводу та олійної лінії. Адже коли любиш справу, якою займаєшся – віддаєшся їй сповна.
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Останні новини

16:58
На Хмельниччині понад 3 мільйони гривень «віддали» на ліквідацію наслідків стихії  
16:25
Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11     
15:46
Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або ... 
13:05
В Ізяславскому районі горів свинарник. Загинуло 40 тварин Надзвичайники врятували 154 свині.... 
10:49
На Хмельниччині під час купання у ставку втопився чоловік Обставини події з'ясовують.... 
09:11
У Красилівському районі спіймали чоловіків, які крали мак із легального макового поля  
16:53
У Кам’янці-Подільському оштрафували поліцейського за одержання 50 гривень Правоохоронец... 
16:08
Депутати обласної ради обрали нового керманича хмельницького аеропорту Кілька кадрових п... 

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21