Електронний журнал запрацював у п’яти школах міста

У листопаді  в Хмельницькому стартував пілотний проект «Електронний журнал». Нині п’ять шкіл міста випробовують його в дії, коригують та вдосконалюють можливі недоліки.

А все через те, що поки залишилися паперові журнали. Та в перспективі і вони зникнуть з учительських столів. Система достатньо проста. Батьки та вчителі реєструється за власним номером телефону і отримують цілковитий доступ до успішності дитини. Окрім звичайних оцінок можна дізнатися і розклад занять, і відвідуваність учня. Такі дані приховані від друзів та сусідів. Аби увійти у систему, вчителі можуть використовувати будь які гаджети. До прикладу, пані Тетяна використовує свій мобільний телефон.

Електронний журнал – ефективний засіб моніторингу якості освіти. Також він дозволяє для батьків зрозуміти кінцеву оцінку дитини. Від того – зменшить навантаження на вчителя, бо не доведеться пояснювати кожному особисто успішність учня.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Нині українська медицина на стадії реформування, тож нашим ескулапам доводиться працювати у нових реаліях

Цьогоріч з нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили рекордну кількість медичних працівників. Серед них – ...