Електронний журнал запрацював у п’яти школах міста

У листопаді  в Хмельницькому стартував пілотний проект «Електронний журнал». Нині п’ять шкіл міста випробовують його в дії, коригують та вдосконалюють можливі недоліки.

А все через те, що поки залишилися паперові журнали. Та в перспективі і вони зникнуть з учительських столів. Система достатньо проста. Батьки та вчителі реєструється за власним номером телефону і отримують цілковитий доступ до успішності дитини. Окрім звичайних оцінок можна дізнатися і розклад занять, і відвідуваність учня. Такі дані приховані від друзів та сусідів. Аби увійти у систему, вчителі можуть використовувати будь які гаджети. До прикладу, пані Тетяна використовує свій мобільний телефон.

Електронний журнал – ефективний засіб моніторингу якості освіти. Також він дозволяє для батьків зрозуміти кінцеву оцінку дитини. Від того – зменшить навантаження на вчителя, бо не доведеться пояснювати кожному особисто успішність учня.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...