На Старокостянтинівщині органи управління та сили цивільного захисту відпрацьовували механізми взаємодії у разі загоряння складів зі зброєю

Це – макети ракет, що зберігаються на території однієї з військових частин Старокостянтинівщини. За легендою, там стався підпал і боєприпаси почали детонувати. У зоні ураження опинилися два населених пункти – село Підгірне та Миролюбне. В останньому розгорнули збірний евакуаційний пункт й почали приймати населення.

Якщо хтось із цивільних постраждав – тут одразу ж наддадуть першу допомогу. На базі пункту працює команда медиків.

Також є кімната для матусь з малюками. Аби перечекати лихо тут створили всі умови.

З цього місця людей автобусами доправляють у Немиринці. Шляхи до населеного пункту «прочісують»  піротехніки ДСНС.

Пункт прийому для постраждалих облаштували на базі Немиченської школи. У разі лиха в тутешніх стінах можуть облаштувати близько сотні людей. Решту – прихистить місцеве населення.

Кваліфіковану допомогу людям у разі лиха надаватимуть психологи рятувальної служби.

Як діяти населенню під час надзвичайної ситуації розкажуть в такому навчально-консультаційному пункті.

Утім все це – в межах навчання сил цивільного захисту та органів управління. Аби в разі лиха справжнього – діяти професійно й опертивно.

Військові, своєю чергою, заспокоюють, – боєприпаси зберігаються в належних умовах і навіть в разі справжнього підпалу – цивільним не нашкодять.

Проте через активізацію терористів в українському тилу – служби взаємодії відпрацьовують усі можливі сценарії ліквідації диверсій.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...