«Здай кров – врятуй життя»

Четвер, 11 травня 2017, 18:19
Стань донором – подаруй людині життя. У рамках тижня безпеки дорожнього руху хмельницькі поліцейські долучилися до всеукраїнської акції«Здай кров – врятуй життя». Правоохоронці міста стали донорами. Тим самим поділилися кров’ю зі скаліченими у ДТП.
Сильна та водночас тендітна. Здається, патрульна Аня зовсім не хвилюється, втім, тільки на перший погляд, насправді, зізнається дівчина, серце шалено калатає. Сьогодні, вперше у житті вона ділиться кров’ю.
 
Здати кров закликає і інших. Каже, ділитися кров’ю – не соромно, натомість ніщо не може бути благороднішим, аніж донорство, що врятує життя.
Кров з мінусовим резус-фактором - рідкість. Тому, каже головний лікар, таких донорів у місті бракує.
Зробити добру справу може кожен, тим більше, якщо ви носій групи крові мінус. Патрульні ж стають донорами періодично. Цього разу - у рамках тижня безпеки дорожнього руху.Вони долучилися до всеукраїнської акції«Здай кров – врятуй життя». Тим самим поділилися кров’ю зі скаліченими у ДТП.
Власним прикладом, кажуть патрульні, воліють показати - врятувати життя просто. Для цього всього-на-всього потрібно стати донором крові.
Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37