Світлини невідомої Венеції покажуть у хмельницькому музеї фотомистецтва

Понеділок, 15 травня 2017, 12:52
Автор експозиції - Сергій Чех.

У четвер, 18 травня, у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відбудеться відкриття виставки фотографій Сергія Чеха «Венеціанський альбом». У прес-службі міськради повідомляють, що світлини розповідають про невідому, нетеристичну Венецію.

««Венеціанський альбом» – це виставка світлин, що розповідають про невідому, нетуристичну Венецію, яка є абсолютно унікальним місцем на Землі. Роботи автора неквапно ведуть нас від околиць міста через вузькі канали, кав’ярні, вітрини магазинів до найбільш відомої у Венеції площі – Сан-Марко. Витончені контури і ажурні фасади будівель зачаровують. Милуючись містом, зображеним на світлинах, можна почути його голос, відчути його душу», - йдеться також у повідомлені.

«Венеціанський альбом» покажуть 18 травня о 16.00 годині, у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва. Адреса: вулиця Проскурівська, 56.

Виставка відбудеться в рамках міжмузейного проекту «Венеція – Україна: мистецький погляд крізь час», який цьогоріч присвячений Міжнародному дню музеїв та Дню Європи.

Довідково: Сергій Чех – фотограф, художник, член Національної спілки фотохудожників України, експерт історичних методів фотографії, учасник понад 50 міжнародних і національних фотовиставок, член творчих об’єднань «Ікс+» та «Станкова фотографія ХХІ».

Сайт новин "Є"

Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37