"Новоспечені" спецпризначенці ЗСУ розпочали на Хмельниччині вишкіл

Четвер, 18 травня 2017, 11:43
Навчання триватимуть два тижні на базі 8 окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій

У 8 окремому полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій ЗСУ розпочався вишкіл молодих офіцерів, передає Depo.Хмельницький.

Два тижні триватимуть тактико-спеціальні навчання та збори для випускників різних військово-навчальних закладів, які за розподілом потрапили до військових частин та підрозділів ССО.

На тактичному полі відбуваються практичні заняття з повітряно-десантної підготовки. Військовослужбовці відпрацьовують доставку розвідувально-диверсійних груп в умовний тил противника повітряним шляхом, тобто виконуватимуть стрибки з різного виду парашутних систем з вертольотів Мі-8МТ.

Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37