Комісія з питань легалізації виплати заробітної плати заслуховувала боржників

Четвер, 18 травня 2017, 14:18
Борги по заробітній платі в області існують роками. Нещодавно засідання спеціальної комісії перетворилось на марафон обіцянок. Керівники підприємств запевнили – гроші робітникам поступово будуть виплачені.
Декілька підприємств області стабільно боргують своїм робітникам. До таких належить Летичівське рибне господарство.
Роками негаразди панують і на Полонському гірничому комбінаті. Місцева влада шукає боржників, та предметного діалогу, каже заступник, не виходить.
Арешт на ресурси підприємства виконавчий суд зняв, тому комбінат має погасити заборгованість за рахунок реалізованої продукції. Проте, каже розпорядник майна, на кар’єр навідуються невідомі, тому просить відреагувати відповідні органи.
Станом на початок травня 2017 року 15 підприємств області заборгували працівникам понад 6 млн. грн. заробітної плати. Зокрема, на економічно активних підприємствах винні робітникам більше 500 тисяч.
Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37