Портрет матері – руками дитини

Четвер, 11 травня 2017, 16:23
Портрети матері - руками дітей. У Хмельницькому вперше відбувся конкурс «Портрет моєї матусі». Ініціаторами проведення конкурсу стала міська рада, управління культури і туризму та дитяча школа мистецтв «Радуга». Захід присвячений Дню матері, що святкуватиметься вже згодом, 14 травня. У виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва учасники представили понад 300 індивідуальних портретів своїх матерів.
У конкурсі «Портрет моєї матусі», що вперше організували у Хмельницькому, приймали участь діти від 5 до 15 років. Вони представили понад 300 оригінальних портретів своїх матусь. Маленькі художники змагалися у трьох номінаціях: живопис, графіка та декоративно-прикладне мистецтво. Ще однією приємною новинкою конкурсу стали класи інклюзивного навчання, що відкрилися у школі образотворчого та прикладного мистецтва.

Ідея створення унікального конкурсу народилася у дитячій школі мистецтв «Райдуга». Можливість малювати людину, котру бачиш кожного дня, стало для дітей відкриттям. Доводилося годинами роздивлятися риси обличчя та буденні справи мами. І лише через два місяці показати готові портрети.
Журі довелося добряче попрацювати, оскільки, кількість представлених портретів рахувалася сотнями. До того ж, кожна дитина вкладала душу до свого малюнка.
У місті тільки розпочалися культурні заходи до Дня матері. На вихідні вже запланований флешмоб за участі хорових колективів міста, де вони виконуватимуть пісні, присвячені матерям. Організатори і надалі планують проводити подібні конкурси дитячих художніх робіт.
Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Останні новини

17:43
Перший хмельницький «Rock&Buh» Перший, та не комом… У Хмельницькому відгудів дводенний «Rock&Buh». Для тих, хто на дійство не потр... 
17:37
«Моя сім'я - моя країна» Традиційно до міжнародного дня захисту дітей за ініціативи та повного сприяння народного депутата України Се... 
14:53
Чемпіонат області з баскетболу серед дітей Хмельницький, Шепетівка та Полонне. В обласному центрі відбувся Чемпіон... 
13:54
На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 т... 
12:58
Поліція Хмельниччини відтепер їздитиме ще й на японських кросоверах і українських ланосах  
11:58
"Веселі старти" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 26 травня 2017 року обласний центр фізичного здор... 
10:49
Безпека дітей під час літніх канікул: звернення хмельницьких рятувальників до батьків  
09:52
Під Хмельницьким облаштовують центр реабілітації для учасників АТО У програмі будуть заняття... 

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37