Ювілейний 55-ий чемпіонат зі спортивного туризму відкрито

Середа, 17 травня 2017, 13:37
Ювілейні змагання області із туристичних видів спорту відкрито. Поблизу села Черче, Чемеровецького району, на території національного природного заповідника «Подільські Товтри» стартував 55-ий чемпіонат зі спортивного туризму. Змагання триватимуть майже тиждень. За цей час три сотні учнів з усієї області будуть боротися за командне чемпіонство.
Замість комп’ютерних розваг - туристичні змагання та єднання з природою. На території національного природного заповідника «Подільські Товтри» днями стартувало відкриття 55-го чемпіонату Хмельницької області зі спортивного туризму. Кількаденні змагання включатимуть в себе чимало різних дисциплін.
Молоді туристи кажуть, найбільше у туристичних походах та змаганнях подобається живе спілкування з однолітками та єднання з природою.
 
Пан Юрій - турист із сорокарічним стажем. Каже, раніше привернути увагу молоді до походів було набагато легше. Десятки років тому в очах дітей було більше ентузіазму та завзяття, тепер таких любителів природи стає все менше.
Окрім місцевих судів, на ювілейний чемпіонат приїхали гості із Херсонщини. Вони переконують, такого роду чемпіонати там розвинені не менше, але роботи вистачає.
На відкриття ювілейного чемпіонату зі спортивного туризму завітали і обласні посадовці. Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний переконує, такі заходи потрібно проводити, адже це неоцінений досвід, який стане в пригоді як хлопцям, так і дівчатам.
В свою чергу освітяни кажуть, потрібно переглянути навчальні програми на всеукраїнському рівні та більше уваги приділити таким заходам.
Незважаючи на погодні умови, якими природа зустріла молодих туристів, учні налаштовані тільки на перемогу.
Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Останні новини

17:43
Перший хмельницький «Rock&Buh» Перший, та не комом… У Хмельницькому відгудів дводенний «Rock&Buh». Для тих, хто на дійство не потр... 
17:37
«Моя сім'я - моя країна» Традиційно до міжнародного дня захисту дітей за ініціативи та повного сприяння народного депутата України Се... 
14:53
Чемпіонат області з баскетболу серед дітей Хмельницький, Шепетівка та Полонне. В обласному центрі відбувся Чемпіон... 
13:54
На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 т... 
12:58
Поліція Хмельниччини відтепер їздитиме ще й на японських кросоверах і українських ланосах  
11:58
"Веселі старти" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 26 травня 2017 року обласний центр фізичного здор... 
10:49
Безпека дітей під час літніх канікул: звернення хмельницьких рятувальників до батьків  
09:52
Під Хмельницьким облаштовують центр реабілітації для учасників АТО У програмі будуть заняття... 

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37