Творчі колективи Хмельницького підтверджували почесні звання

П'ятниця, 01 квітня 2016, 17:16
Хореографічні ансамблі «Поділля», «Дивоцвіт» та «Любисток» підтверджували почесні звання «Народний» та «Зразковий».
Творчі колективи Хмельницького підтверджували почесні звання. Ансамбль «Поділля» - титул «Народного», «Дивоцвіт» та «Любисток» - звання «Зразковий».
Культурники звітують. Днями творчі колективи Хмельницького підтверджували почесні звання. Хореографічний ансамбль «Поділля» - титул «Народного», «Дивоцвіт» та «Любисток» - звання «Зразковий». Усе це відбувалося у рамках звітного концерту. Такий двічі на рік організовує центр естетичного виховання учнівської молоді.
Це танець «Кривуляк» у виконанні зразкового ансамблю «Любисток». Нині у рамках звітного концерту колектив захищає почесне звання.
На теренах нашого краю ансамбль танцю «Поділля» діє більше сорока років. Звання «Народного»художньому колективу присвоїли ще у 1979 році. Наразі вони вкотре підтверджують почесне звання.
Завдяки Сергію Педану подільський колектив зберегти таки вдалося. За роки існування народники дали близько 2,5 тисяч концертів, більшість з яких – за кордоном. Таким чином ансамбль популяризує українську культуру. Втім, кажуть, національні традиції, в першу чергу, треба берегти удома.
Культурники б’ють на сполох. Мовляв, загубимо народні традиції – втратимо культуру. А без неї крокувати у майбутнє не можна.
Loading...

Новина дня

Ротація спецпідрозділу «Богдан» Одні поїхали - інші приїхали. Напередодні до Хмельницького повернулися бійці спецпідрозділу поліції «Богдан». На сході країни чоловіки несли службу два місяці, аби громадяни тамтешніх районів були в безпеці. Для більшості із правоохоронців це далеко не перша ротація.

Останні новини

17:07
Ротація спецпідрозділу «Богдан» Одні поїхали - інші приїхали. Напередодні до Хмельницького повернулися бійці спецпідрозділ... 
13:41
До червня на Хмельниччині заборонять ловити рибу Порушення караються штрафом. 
12:27
Хмельничанам відключають тепло Опалювальний сезон в обласному центрі завершується. ... 
11:39
У Ярмолинцях на хабарі у 8 тисяч гривень впіймали поліцейського Поліцейський обіцяв не направляти ... 
10:48
Хмельничан запрошують долучитись до всесвітньої акції “30 днів на велосипеді” Для у... 
14:49
Дві платіжки за газ Замість однієї платіжки за газ краяни отримають дві. В області з першого квітня зміниться дизайн платіжок за спожи... 
11:49
Сердечні вітання    У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ... 
09:59
У Хмельницькому спалили наркотиків на 5 мільйонів гривень Наркотичні засоби знищили поліцейські. ... 

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович ”Дорогою спасіння”
  Великий піст - благодатний час покаяння....
31.03.2017 18:44
Тележурнал ”Відродження”. Випуск № 57
  
31.03.2017 18:28
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 30 березня
  Гості студії: Степан Кушнір - голова Хмельницького молодіжног...
31.03.2017 09:56
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
30.03.2017 11:49