«Стежками Шевченківської долі»!

Середа, 24 травня 2017, 16:57
У Хмельницькому геріатричному пансіонаті повели вечір пам’яті, присвячений українському генію. Приурочили захід до дня перепоховання праху Великого Кобзаря на Канівську гору.
Окрім творів Тараса Григоровича Шевченка, під час заходу декламували й вірші підопічних геріатричного центру, які продовжують справу видатного українського генія. І хоча доля позбавила їх можливості жити повноцінним життям, проте обдарувала неймовірним талантом - бачити світ в особливому ракурсі і викладати це на папір. Марія Мамайсур мешкає у пансіонаті більше 10 років. Життя цій дивовижній жінці принесло чимало горя. Втратила коханого чоловіка, а тепер ще й залишилась прикута до інвалідного візка. Проте її оптимізму можна лише позаздрити. У своїх віршах вона висвітлює лише найкращі та найщасливіші моменти.
 
На літературному заході лунали вірші й Миколи Поважнюка. Через хворобу чоловік не зміг побувати на святі. Ось уже 42 роки, як через невдалий стрибок у воду він прикутий до ліжка. Поезія для нього це в першу чергу хобі. Багато пише про природу, життя Тараса Шевченка. Але більшість напевно про кохання, яке так і не зробило його щасливим.
На базі геріатричного пансіонату діють літературний гурток «Перлини мудрості» та гурт «Журавка», до якого входять підопічні закладу. Вони чи не щодня збираються на репетиції. І не зважаючи на труднощі та негаразди, підтримують одне одного та радіють життю. Люди з особливими потребами, яких доля позбавила багатьох людських радостей та сімейного затишку, щодня намагаються жити по-особливому
Loading...

Новина дня

103 питання плюс різне. Чергова 15-та сесія Хмельницької міської ради побила всі рекорди за кількістю прийнятих рішень Про якість, помітьте, ніхто не говорить. Адже, 41 депутат, присутній на пленарному засіданні голосував за принципом «один за всіх і всі за одного» - мовчки підтримуючи та приймаючи надважливі для життя городян рішення. Питання, скарги та пропозиції виникли тільки тоді, коли перейшли до розгляду абсолютно невагомого ,принаймні для громади питання щодо визначення кількості та осіб кандидатур для роботи у складі Госпітальної ради. Чому обранці зациклились саме на ньому знає міський голова і наші журналісти, котрі також були присутніми на черговій сесії.

Останні новини

17:11
До фінішу дійшли не всі… Випускникам безкоштовних курсів від «BrainBasket» вручили сертифікати  
14:28
У Хмельницькому стартував тиждень машинобудування Промисловість – основа економіки. У Хмельницькому старту... 
13:39
103 питання плюс різне. Чергова 15-та сесія Хмельницької міської ради побила всі рекорди за кількістю прийнятих рішень  
12:46
Громадських активістів судитимуть на Хмельниччині За вимагання грошей активісти можуть отримати 7 років ... 
11:57
Хмельницька поліція безсила в боротьбі з продажем алкоголю уночі та просить допомогти боротися з наркоманією  
10:49
До щорічного рейтингу "Топ 200 Україна" потрапили 5 навчальних закладів Хмельницької області  
16:53
Хмельницькі правоохоронці вчергове відправились на Схід Хмельницькі правоохоронці вчергове відправили... 
13:45
Сердечні вітання    У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ... 

Ексклюзив

Момент Істини. Ефір від 30 травня
  Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
31.05.2017 09:58
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
30.05.2017 13:45
Підсумковий випуск новин від 28 травня
  Замість слідчих – детективи, в честь героїв – димові шашки та як громада впливає...
30.05.2017 12:56
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 29 травня
  Гість студії - ортопед-травматолог ХМП №1 Віталій Теслюк...
30.05.2017 11:58