«Майдан, любов, війна і не тільки…» Літературне побачення із письменницею Дарою Корній відбулось у Хмельницькому

П'ятниця, 26 травня 2017, 15:28
25 травня до Хмельницького завітала відома українська письменниця Дара Корній. Вона представила подолянам свою літературно-мистецьку програму «Майдан, любов, війна і не тільки…». Авторка пише у жанрі фентезі, але не про вампірів та вовкулак, а про українських містичних створінь.
Дара Корній – одна з небагатьох письмениць, яка пише у жанрі українського фентезі. 25 травня письменниця завітала до Хмельницького та презентувала кілька своїх книг. Авторка каже, Хмельницький для неї знакове місто, адже саме тут відбулась презентація її першої книги «Гонихмарник».
Письменниця розповідає, до творчості її підштовхнула донька, яка переказувала їй прочитані вампірські саги Стеффані Маєр. Тоді пані Дару дуже обурило, що підлітки захоплюються чужинською міфологією, не здогадуючись, наскільки потужним є пласт рідної української міфології.
Сьогодні Дара Корній знана письменниця, має нагороди «Коронація слова», «Дебют року» та є лауреатом премії асамблеї фантастики «ПОРТАЛ - 2011». Авторка каже, своєю творчістю хоче довести, що наша українська література є цікавою, достойною та нічим не гіршою за закордону.
Крім письменницької діяльності, Дара Корній займається і волонтерством. ЇЇ чоловік АТОвець, вони разом пройшли майдан. Письменниця не з чуток знає як це, коли ти чекаєш дзвінка з фронту. Як страшно коли 1 чи 2 тижні нема ні дзвінка, ні смс. Разом із чоловіком вони регулярно возять бійцям українські книги. Зустрічаються на лекціях та бесідах, намагаються донести усе українське. У своїй збірці оповідань “Місячне насіння” авторка писала про стосунки людей, батьків і дітей, про Майдан і війну. Та цитує цю книгу вкрай рідко, каже кожне оповідання вистраждане. Та для хмельничан письменниця зробила виключення.
Loading...

Новина дня

103 питання плюс різне. Чергова 15-та сесія Хмельницької міської ради побила всі рекорди за кількістю прийнятих рішень Про якість, помітьте, ніхто не говорить. Адже, 41 депутат, присутній на пленарному засіданні голосував за принципом «один за всіх і всі за одного» - мовчки підтримуючи та приймаючи надважливі для життя городян рішення. Питання, скарги та пропозиції виникли тільки тоді, коли перейшли до розгляду абсолютно невагомого ,принаймні для громади питання щодо визначення кількості та осіб кандидатур для роботи у складі Госпітальної ради. Чому обранці зациклились саме на ньому знає міський голова і наші журналісти, котрі також були присутніми на черговій сесії.

Останні новини

17:11
До фінішу дійшли не всі… Випускникам безкоштовних курсів від «BrainBasket» вручили сертифікати  
14:28
У Хмельницькому стартував тиждень машинобудування Промисловість – основа економіки. У Хмельницькому старту... 
13:39
103 питання плюс різне. Чергова 15-та сесія Хмельницької міської ради побила всі рекорди за кількістю прийнятих рішень  
12:46
Громадських активістів судитимуть на Хмельниччині За вимагання грошей активісти можуть отримати 7 років ... 
11:57
Хмельницька поліція безсила в боротьбі з продажем алкоголю уночі та просить допомогти боротися з наркоманією  
10:49
До щорічного рейтингу "Топ 200 Україна" потрапили 5 навчальних закладів Хмельницької області  
16:53
Хмельницькі правоохоронці вчергове відправились на Схід Хмельницькі правоохоронці вчергове відправили... 
13:45
Сердечні вітання    У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ... 

Ексклюзив

Момент Істини. Ефір від 30 травня
  Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
31.05.2017 09:58
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
30.05.2017 13:45
Підсумковий випуск новин від 28 травня
  Замість слідчих – детективи, в честь героїв – димові шашки та як громада впливає...
30.05.2017 12:56
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 29 травня
  Гість студії - ортопед-травматолог ХМП №1 Віталій Теслюк...
30.05.2017 11:58