Аби підприємцям краще працювалося. До Хмельницького завітала Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна

Тиск на підприємництво, жива конкуренція, поліпшення бізнес-клімату та зменшення бар’єрів для ведення господарства. До Хмельницького з робочим візитом завітала Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

Окрім цього, пані Ляпіна зустрілася з підприємцями краю. Мовляв, вони, як ніхто інший знають, чим живе місцевий бізнес та що потрібно робити, аби їм працювалося краще.

Самі ж підприємці у таких семінарах вбачають тільки користь, окрім того є ще один «плюс» – зустріч домашня. А це, до слова, економія цінного для них часу.

І тільки так золоте правило «держава підприємцю, а підприємець – державі» буде працювати, а не залишиться декларацією намірів на папері. Щодо самої країни – місцеві промисловці розповіли, яким бачать вектор її розвитку.

Не оминули і Хмельниччину. Щоправда, розвиток рідного краю тутешні підприємці вбачають у промисловості, а якщо і у сільському господарстві, то тільки з переробкою сировини.

Вчора про розвиток свого регіону говорили у Кам’янці-Подільському, сьогодні – у Хмельницькому, а вже завтра з робочим візитом Ксенія Ляпіна завітає до Вінниці.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Хмельницьке відділення асоціації міст України вимагає виконання державою бюджетних зобов’язань

Регіональна стратегічна сесія «Спільними зусиллями» на тему: «Зміни до бюджету, коригування бюджету. Робота органів місцевого ...