Інтрига до останньої секунди. У чвертьфіналі першої ліги кам’янець-подільське «Дідібао» та запорізький «Металург» обмінялися перемогами

Перша ліга з баскетболу крокує містами країни. Так її чвертьфінал дійшов до Кам’янця-Подільського. У рідних стінах баскетболісти «Дідібао» приймали запорізького «Металурга». Попередньо у одній восьмій кам’янчани переграли Чернігів, а Запоріжжя – Маріуполь.

До протистояння у Кам’янці-Подільському готувалися не тільки місцеві баскетболісти. Так запорізький «Металург» ледь не під лупу роздивлявся кожного з гравців «Дідібао».

А тому гра вже з перших секунд обіцяла бути цікавою та напруженою. Стартовий ривок у протистоянні взяли кам’янчани та навіть вберегли перевагу у 14 очків після першої половини матчу. Третю чверть гравці «Дідібао», м’яко кажучи, провалили, у четвертій зібралися та таки показали «Металургу», хто в домі господар. Зробити це, кажуть кам’янчани, було непросто. По-перше, «Металург» – насправді потужна команда, по-друге, має те, чого бракує «Дідібао» – умови для спільних тренувань.

Другий поєдинок «Дідібао» та «Металурга» пройшов у Запоріжжі. Його виграли металурги. Тепер, аби визначити долю півфіналу, командам доведеться провести ще один матч. Щасливу перепустку вони розіграють 20-го квітня, у п’ятницю. Прийматиме вирішальну гру місто Кам’янець-Подільський.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...