Багато боротьби, втім без жодного голу. У Хмельницькому «Поділля» приймало «Чайку» з Петропавлівської Борщагівки

Ще минулоріч «Чайка» з Петропавлівської Борщагівки грала в аматорській лізі, а цього року вже дебютує у другій. Та, незважаючи на те, що команда тільки стартує на професійному рівні, успіхи вже є. Так на виїзді гості здобули три очки у Чернівцях. На той самий результат очікували і у Хмельницькому.

Насправді, гольових моментів, вдалих передач та й запеклого протистояння на полі було багато. Поділля володіло перевагою левову частину матчу. Гості ж відповідали активними діями лише відрізками. Втім, у підсумку – суха нічия.

Те ж двояке відчуття і у тренера «Поділля». Результатом гри, каже головний тренер Віталій Костишин, не задоволений, бо ж його команда могла зіграти краще.

У підсумку – жодного забитого м’яча. Хоча, каже Віталій Костишин, «Поділля» все ж могло потішити своїх вболівальників на рідному полі. Поділля створило принаймні дві стовідсоткові нагоди. Та от реалізація підвела.

Наступний матч «Поділля» проведе на виїзді. Цими вихідними хмельницьку команду прийматиме вінницька «Нива». А вже через тиждень вдома подоляни зіграють з «Нивою» тернопільською.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...