Від навчання – до трудових буднів

Четвер, 11 травня 2017, 17:47
Від теорії – до практики. У прикордонній академії свою першу роботу отримали цьогорічні випускники. Більше двох сотень посад розподілили поміж курсантами за білетним принципом. Такий спосіб направлення на роботу в академії називають способом боротьби з корупційною складовою.
Вже незабаром для випускників академії розпочнеться доросле життя. Менше місяця залишилося для нинішніх студентів бути в стінах рідної академії. Проте перед випуском – розподіл посад. Заклад направляє вартових кордону в різні куточки країни - як правило, це області , що межують з іншими державами. Кожен з нинішніх студентів з хвилюванням очікує на свою першу роботу.
 
Перевага у виборі посад – для відмінників. Саме вони мають право визначити місце та загін для служби. Старшина Санталов – один з успішних випускників, виявив бажання служити в Одеському загоні. Відтак, майбутній перекладач буде стерегти південні кордони країни.
А от для решти випускників вибір місця майбутньої служби – сліпа лотерея. Це і перші розчарування, і гордість, адже молоддю керують амбіції. Білетна система, кажуть в академії, виключає будь-яку можливість корупційної складової.
Уродженцям регіону не дозволено проходити службу в рідних місцях. А от подружні пари при розподілі посад не розлучають. Тож вже незабаром, після вручення дипломів, молоді спеціалісти зможуть втілити здобуті знання на практиці.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

14:46
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня    Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької... 
14:44
Момент Істини    Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 
14:40
Підсумки тижня - Ніч у Меджибізькому замку-музеї «Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж», «Палац Сеня... 
18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55