Зіркові уроки футболу у Хмельницькому

Четвер, 11 травня 2017, 17:55
Правила гри, футбольний пас, «венгерка» та квадрати. У Хмельницькому відбувся зірковий урок футболу. Центральний стадіон міста розподілили на шість навчальних зон. У першій - ознайомлення з правилами гри, у наступних – практичні вправи. Відповідно і дітей розподілили на шість навчальних груп. У кожній зоні – певна група. Через 9 хвилин групи змінювали одна одну. Тим самим кожна з них побула у всіх навчальних місцях. Як підсумок уроку – футбольний матч між командою «Поділля» та збірною учасників.
Якщо діти – квіти життя, то центральний стадіон Хмельницького сьогодні цвіте. Близько півтори сотні вихованців школи-інтернату №2 навідали головну спортивну арену міста. Усі, як один, воліють взяти зірковий урок футболу. Вони – учні, учителі – тренери та найкращі футболісти ФК «Поділля».
  
Центральний стадіон міста, саме там відбувся зірковий урок, розподілили на шість навчальних зон, а дітей – на шість навчальних груп.
Якщо у першій зоні - ознайомлення з правилами гри, то у наступних – практичні вправи: пасування, ведення м’яча, «венгерка» та квадрати. У кожній зоні – певна група. Через 9 хвилин групи змінюють одна одну. Тим самим, кожна з них побула у всіх навчальних місцях та ознайомилася з азами футболу.
Підсумком уроку стала сьома навчальна зона. А точніше – двадцятихвилинний футбольний матч між командою «Поділля» та збірною учасників.
На теренах міста – це перший зірковий урок, втім – не останній. Санаторна школа, кажуть організатори, – відправна точка, далі – інші навчальні заклади, аж допоки урок футболу не стане гарною традицією.
Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Останні новини

17:43
Перший хмельницький «Rock&Buh» Перший, та не комом… У Хмельницькому відгудів дводенний «Rock&Buh». Для тих, хто на дійство не потр... 
17:37
«Моя сім'я - моя країна» Традиційно до міжнародного дня захисту дітей за ініціативи та повного сприяння народного депутата України Се... 
14:53
Чемпіонат області з баскетболу серед дітей Хмельницький, Шепетівка та Полонне. В обласному центрі відбувся Чемпіон... 
13:54
На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 т... 
12:58
Поліція Хмельниччини відтепер їздитиме ще й на японських кросоверах і українських ланосах  
11:58
"Веселі старти" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 26 травня 2017 року обласний центр фізичного здор... 
10:49
Безпека дітей під час літніх канікул: звернення хмельницьких рятувальників до батьків  
09:52
Під Хмельницьким облаштовують центр реабілітації для учасників АТО У програмі будуть заняття... 

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37