Арсен Аваков відкрив оновлений сервісний центр МВС у Хмельницькому

Понеділок, 29 травня 2017, 16:57
Дитяча кімната, електронна черга і відсутність стін. Арсен Аваков відкрив оновлений сервісний центр МВС у Хмельницькому. Він став сімнадцятим в країні і другим, після Старокостянтинова у нашій області, де послуги надаватимуть максимально просто і комфортно. Важливої уваги надали й дрібницям, як от дизайну, що має знищувати бар’єри перед установами, котрі надають довідки.
Стін немає, а у чергу можна записатися й чекати, читаючи книгу із полиці для буккросингу. Діти, тим часом бавитимуться у дитячій кімнаті. Так приміщення колишнього МРЕВу за кілька місяців перетворили на нове – сучасного сервісного центру МВС. Та змінився не лише дизайн: персонал в першу чергу орієнтується на комфорт клієнтів.
 
За день тут можуть надати понад сто вісімдесят послуг. Замінити посвідчення водія обіцяють за тридцять хвилин, а перереєструвати автомобіль - за дві години. Такими результатами у Міністерстві пишаються.
До тих послуг, що вже надають сервісні центри МВС незабаром може додатися ще кілька нових, зокрема – реєстрація видачі зброї. Крім того, нарешті змінять екзаменаційні питання для кандидатів у водії.
Кілька тижнів тому у Старокостянтинові презентували сервісний центр нового типу. Так у нашій області Хмельницький став другим, а по Україні – сімнадцятим, населеним пунктом, де послуги надають по-новому.
Loading...

Новина дня

«Публічні консультації»: раунд другий «Публічні консультації»: раунд другий. Тепер хмельничани обиратимуть зовнішній вигляд МАФів. Після кількатижневого голосування за місця розміщення тимчасових споруд, нині у Хмельницькій міській раді презентували результати міні-референдуму. Понад сім сотень містян виявили свою позицію, до якої дослухаються посадовці, переміщуючи торгові ятки. А от якими їм бути – вирішуватимуть хмельничани до кінця червня.

Останні новини

17:28
День захисту дітей у Хмельницькому Свято дитинства та посмішок. У Хмельницькому до Дня захисту дітей влаштували святкову ... 
17:11
«Публічні консультації»: раунд другий «Публічні консультації»: раунд другий. Тепер хмельничани обиратимуть зовнішній ... 
11:59
На святкові вихідні гарячу воду хмельничанам подаватимуть за зміненим графіком На ... 
10:49
Громаді Хмельницького повернули землі водного фонду На зазначених землях уже розпочали будівництво бази... 
09:52
Два тижні на унікальний проект: у Хмельницькому стартував конкурс для митців П’ять на... 
17:42
В одній з хмельницьких шкіл незаконно діяла столярна майстерня Питання вирішували через суд.... 
17:40
30 богданівців повернулися додому з АТО 30 богданівців повернулися додому з АТО. З 29 березня вони несли службу на Сход... 
11:53
Хмельницькі депутати погодилися надати фінансову допомогу Герою України Гроші на лікува... 

Ексклюзив

Тележурнал “Відродження”
  Випуск №61. Свято дитинства в Летичівському районі.
02.06.2017 17:51
Тележурнал “Відродження”
  Випуск №60. Фестиваль "Зорепад" у Старокостянтинові.
02.06.2017 17:42
Програма “Свят коло”
  Співоча Віньковеччина
02.06.2017 17:38
Момент Істини. Ефір від 30 травня
  Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
31.05.2017 09:58