«Go Camp» стартував у ЗОШ №12

Вівторок, 30 травня 2017, 17:44
Міжнародний проект «GO - CAMP» у Хмельницькому. Це новий формат літнього табору, де волонтери з різних країн світу навчають дітей іноземних мов. Серед тих навчальних закладів, котрі виграли грант на участь в проекті – загальноосвітня школа №12. Тож впродовж трьох тижнів тамтешні учні опановуватимуть англійську пліч-о-пліч з американцями.
У залі – учні молодших класів ЗОШ№12. Останній дзвоник уже відшумів й нині для них розпочинається новий, захопливий етап шкільного життя. Відкриття літнього табору «GO CAMP», де діти впродовж трьох тижнів активно вивчатимуть англійську мову, стартує в тутешньому освітньому закладі.
Мовний табір тут працює вже кілька років поспіль. Відвідують його школярі із чималим ентузіазмом. У неформальній обстановці вивчають англійську мову й активно проводять дозвілля.
Формат роботи табору цьогоріч дещо змінився. Англійської дітей навчатимуть волонтери з Америки. Напередодні педагогічний колектив школи взяв участь в міжнародному проекті «GO CAMP».
«GO CAMP» передбачає реальне спілкування з іноземцями – носіями мови. Знайомтеся, це волонтери з Г*юстона, що у Техасі. Саме вони кілька тижнів проведуть з тутешніми школярами. За допомогою практичних занять та інтерактивних методів навчатимуть дітей вільно володіти англійською.
Загалом, грантовий конкурс на участь в проекті «GO CAMP» виграли три навчальних заклади Хмельницького. Це ЗОШ №12, НВО №5 та школа «Гармонія».
Loading...

Новина дня

«Публічні консультації»: раунд другий «Публічні консультації»: раунд другий. Тепер хмельничани обиратимуть зовнішній вигляд МАФів. Після кількатижневого голосування за місця розміщення тимчасових споруд, нині у Хмельницькій міській раді презентували результати міні-референдуму. Понад сім сотень містян виявили свою позицію, до якої дослухаються посадовці, переміщуючи торгові ятки. А от якими їм бути – вирішуватимуть хмельничани до кінця червня.

Останні новини

17:28
День захисту дітей у Хмельницькому Свято дитинства та посмішок. У Хмельницькому до Дня захисту дітей влаштували святкову ... 
17:11
«Публічні консультації»: раунд другий «Публічні консультації»: раунд другий. Тепер хмельничани обиратимуть зовнішній ... 
11:59
На святкові вихідні гарячу воду хмельничанам подаватимуть за зміненим графіком На ... 
10:49
Громаді Хмельницького повернули землі водного фонду На зазначених землях уже розпочали будівництво бази... 
09:52
Два тижні на унікальний проект: у Хмельницькому стартував конкурс для митців П’ять на... 
17:42
В одній з хмельницьких шкіл незаконно діяла столярна майстерня Питання вирішували через суд.... 
17:40
30 богданівців повернулися додому з АТО 30 богданівців повернулися додому з АТО. З 29 березня вони несли службу на Сход... 
11:53
Хмельницькі депутати погодилися надати фінансову допомогу Герою України Гроші на лікува... 

Ексклюзив

Тележурнал “Відродження”
  Випуск №61. Свято дитинства в Летичівському районі.
02.06.2017 17:51
Тележурнал “Відродження”
  Випуск №60. Фестиваль "Зорепад" у Старокостянтинові.
02.06.2017 17:42
Програма “Свят коло”
  Співоча Віньковеччина
02.06.2017 17:38
Момент Істини. Ефір від 30 травня
  Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
31.05.2017 09:58