Чи можливе лікування без ліків? У Хмельницькому відкрився центр антибольової профілактики

Вакуумні баночки, леза та спирт – це арсенал інструментів спеціаліста із хіджама. Кровопускання практикується віками, але в нашій країні не має великого попиту.

Хіджама – це кровопускання, що здійснюється в лікувальних цілях. Не всі знають, що кров в організмі людини застоюється. Без руху кров починає «старіти», втрачає свої якості. Хіджама – це якраз те, що допомагає позбутися застояної брудної крові. Випускаючи деяку частину крові з організму, ми змушуємо його включати резервно-відновлювальні механізми і виробляти нову кров, яка покращує загальний стан людини і навіть допомагає вилікуватися від багатьох хвороб.

Пан Володимир пройшов вже кілька курсів хіджами. Каже, як тільки почув про те, що в нашому місті з’явився практик цього методу – не роздумуючи прийшов до центру.

Пані Людмила практикує не тільки хіджаму. В її центрі масажу антибольової профілактики можна отримати цілий спектр послуг, направлений на оздоровлення та очищення організму. Це і різноманітні види масажу та СПА-процедур, курси очищення організму натуральними препаратами.

Окрім оздоровчих послуг, центр масажу антибольової профілактики методом Людмили Янзюк надає і послуги освітні. Тут вас навчать різним видам масажу та хіджамі.

Центр масажу антибольової профілактики методом Людмили Янзюк знаходиться на вулиці Шевченка 40/2, навпроти міської лікарні. Тут вам допоможуть відновити життєву енергію, вдосконалити свою фігуру та відчути впевненість у собі. Саме тут вам подарують здоров’я та красу без ліків!

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...