Чи можливе лікування без ліків? У Хмельницькому відкрився центр антибольової профілактики

Вакуумні баночки, леза та спирт – це арсенал інструментів спеціаліста із хіджама. Кровопускання практикується віками, але в нашій країні не має великого попиту.

Хіджама – це кровопускання, що здійснюється в лікувальних цілях. Не всі знають, що кров в організмі людини застоюється. Без руху кров починає «старіти», втрачає свої якості. Хіджама – це якраз те, що допомагає позбутися застояної брудної крові. Випускаючи деяку частину крові з організму, ми змушуємо його включати резервно-відновлювальні механізми і виробляти нову кров, яка покращує загальний стан людини і навіть допомагає вилікуватися від багатьох хвороб.

Пан Володимир пройшов вже кілька курсів хіджами. Каже, як тільки почув про те, що в нашому місті з’явився практик цього методу – не роздумуючи прийшов до центру.

Пані Людмила практикує не тільки хіджаму. В її центрі масажу антибольової профілактики можна отримати цілий спектр послуг, направлений на оздоровлення та очищення організму. Це і різноманітні види масажу та СПА-процедур, курси очищення організму натуральними препаратами.

Окрім оздоровчих послуг, центр масажу антибольової профілактики методом Людмили Янзюк надає і послуги освітні. Тут вас навчать різним видам масажу та хіджамі.

Центр масажу антибольової профілактики методом Людмили Янзюк знаходиться на вулиці Шевченка 40/2, навпроти міської лікарні. Тут вам допоможуть відновити життєву енергію, вдосконалити свою фігуру та відчути впевненість у собі. Саме тут вам подарують здоров’я та красу без ліків!

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...