Антикорупційна програма та кадрові призначення – за що голосували депутати на сесії

9 керівникам комунальних закладів довелося пройти конкурсний відбір. Зокрема,Смотрич,Самчики та Лісоводи отримали своїх керівників інтернатів.На порядку денному – і з десяток соціальних програм. Так,обласні обранці проголосували за програму підвищення рівня безпеки на дорогах, боротьбу з бур’янами та про охорону навколишнього середовища. Традиційно, активно писали депутати і запити – їх було озвучено на сесії близько 40. Аби їх ефективність зростала, голова адміністрації попросив і участі відповідних керівників.

Зацікавилися депутати і комунальним майном. Так, колишній корпус музичного  училища  пустує у центрі міста вже близько 9 місяців. Що буде у цьому приміщенні – поки не відомо.

Найбільше дискусій викликало закриття Соколівської школи-інтернату. Восени там навчатиметься 21 учень, в закладі працює більше 60 людей. Це і педагоги, і техпрацівники, адже має заклад і землю, і лазню.

На утримання закладу та зарплату персоналу з обласного бюджету  щороку іде більше 10 мільйонів гривень. Тож утримувати такий заклад не рентабельно, кажуть в департаменті освіти. Тож що робити з приміщенням інтернату в разі закриття – поки думають.

Депутати з першого голосування не підтримали закриття інтернату. Повернувшись до питання ще раз, обранці  натисканням кнопок дали згоду на закриття  Соколівської спеціалізованої школи. Тож тепер  в обласній раді думають створити спеціальну комісію,аби вберегти  майно від розкрадання. Загалом же цілий ряд комунальних закладів утримують приміщення , що не використовують.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...