До Дня захисту дітей. У Хмельницькому пройшов відкритий кубок області з рукопашного бою

Максим Басько участь у дитячому кубку бере вперше, втім юнак на усі сто впевнений у своїх силах та розраховує тільки на перемогу.

СтасГудим також новачок, втім як перемагати – знає.

А тому, каже боєць, сподівається тільки на перемогу, щоправда таких як Стас-щонайменше 120. Саме стільки учасників від шести і до 13-ти роківзібрав дитячий Кубок-2018. Змагалися рукопашними у дозованому контакті із зупинкою часу.

Та головне тут не перемога, кажуть гості з Житомира, важливо, аби дітям було насправді цікаво.

Хочадитячий кубок у Хмельницькому проходить вже кілька років поспіль та традиційно до Дня захисту дітей, житомиряни навідалися вперше. Кажуть, приїхали у розвідку.

Окрім житомирян, були ще львів’яни, команда зі Старокостянтинова та дві місцевих. Усіх учасників організатори поділили на кілька вікових категорій. Це для того, аби юні бійці спарингували із рівними собі. Після офіційних боїв на рукопашників чекали різноманітні розваги та цікаві конкурси.Тобто, разом зі спортом організатори, хмельницькі самсонівці, вже вдруге поєднали активне дозвілля. Це для того, кажуть, аби дорослі хоч деколи не забували бути дітьми, а діти насолоджувалися найкращою порою у житті та при цьому у випадку необхідності зуміли себе захистити не тільки на килимі.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...