Про церкву, політику та суспільство. У Хмельницькому національному університеті відбулася конференція науковців

Київ, Харків, Одеса та навіть Фрайбург. Міжнародна науково-практична конференція у Хмельницькому національному університеті об’єднала десятки науковців, серед яких не лише українські філософи, а й дослідники з-за кордону. Так, у режимі онлайн своїми спостереженнями поділилися польські (Лодзький університет), а також французькі (університет Монпельє імені Поля Валері) науковці. Тема актуальна – трикутник «церква-суспільство-держава».

Фактично спостереження науковців і спрямовані на те, аби ці інститути працювали злагоджено та ефективно. Це тому, кажуть дослідники, що така співпраця дозволить побудувати насправді громадянське суспільство.

Микола Зайцев, до прикладу, вже не один рік досліджує освітянську ниву. Її проблематика в тому, переконаний науковець, що відстоюємо чужі національні інтереси, а не танцюємо від своїх.

Щодо конференції, то пройшла вона у два дні. Перший – у ХНУ, другий у Старокостянтинові. За підсумками двох днів було видано збірник матеріалів.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...