Патрульним країни – 3 роки!

Майданчик навпроти кінотеатру Шевченка перетворився у справжнє поліцейське містечко. Усю досить немалу територію поділили на кілька локацій. Так тут прижилися службові авто, фотозона, куточок творчості та «жива бібліотека». А ще усіх охочих навчали веловодінню. Для цього велопатрульний Олександр Данюк навчальний майданчик поділив на дві частини.

Від велосипедів до бойових мистецтв. Трішки далі від велозони усіх охочих навчали азам тактичної підготовки, а вже опанувавши елементарні прийоми, кожен міг викликати на поєдинок самих учителів.

А ще для усіх, хто за три роки так і не зробили жодного фото з копами, встановили невеличку фотозону. Поруч поліціянти облаштували свою фотовиставку за три роки служби, а також малюнки, де поліція зображена очима дітей. Далі своєю амуніцією хизувалися «торівці».

Кожен з маленьких хмельничан на кілька хвилин міг стати справжнім копом, окрім того прочитати поліціянта як книгу. Це тому, що наступна локація – «жива бібліотека», де замість книг – патрульні, а замість читання – розмова. Далі – куточок творчості. Тут Гнат Васильович разом з онуком Максимом розфарбовують малюнки. До цього, каже дідусь, обнишпорили поліцейське авто та навіть вчилися азам тактичної підготовки.

Та все ж особливе захоплення у маленьких хмельничан викликав патрульний автомобіль. Охочих обнишпорити авто було стільки, що, батькам з їхніми чадами прийшлося ставати у чергу.

Свого задоволення маленький Максим не приховує. Найбільше, зізнається хлопчик, хотів увімкнути поліцейську сирену.

Опісля усіх майстер-класів та екскурсій автівками, були ще вікторини, конкурси та, звісно, подарунки. Саме так – весело та цікаво – хмельницькі патрульні святкували свій третій день народження.

Іншого святкування, аніж не з містянами, патрульні навіть не розглядали, адже, переконують, найкраще радість ділити з тими, кого щодня захищаєш.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...