Як у Хмельницькому День Національної поліції святкували

Нові підрозділи, нова техніка та новий міжнародний досвід. Такими змінами за останні три роки можуть похизуватися правоохоронці країни. 4-го липня вони відзначають третій день народження. Не залишилися осторонь і хмельницькі поліціянти. У нашому місті урочистості пройшли на Майдані Незалежності.

Пан Дмитро, до прикладу, стереже чиюсь власність. Для цього у поліції охорони, саме там працює чоловік, є багато різноманітних приладів. Невеличку частину з них Дмитро демонструє хмельничанам.

А ось злочинця за слідом практично без проблем знаходить інспектор-кінолог Сергій Вдовін, щоправда не сам, а з чотирилапим другом.

Лабрадор Джерсі також шукає злочинця за слідом. Так як на службі нещодавно, то гучних розкриттів у собаки поки що немає, втім, каже кінолог Микола, усе ще попереду. Щодо Джерсі – працювати з нею суцільне задоволення.

Побачити та навіть скуштувати поліцейську кухню з середини – лише одна локація святкування. Інша – урочисте шикування. Там відзначали кращих з кращих. Свою нагороду, до прикладу, отримав Ігор Васильович. Правоохоронній діяльності він присвятив немало-небагато 28 років.

Нещодавно офіційно призначений головний патрульний області Олег Роо також отримав відзнаку. Це, каже коп, не особиста заслуга, а командна.

За службу віддану та важку відзначили кілька десятків тих, для кого служити та захищати – не принцип на папері, а життєве гасло. А загалом у свій день народження поліціянти приймали вітання від перших осіб області, містян та народних обранців.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...