$og_value) { ?> ексклюзив, ексклюзивно, новини, новини хмельницький, події хмельницький, політика, економіка, відеорепортажі, фоторепортаж ">
m_auth->uid==0) { ?> Авторизація    Вийти m_auth->login_user->accessmode>0) {?>

Обласний етап змагань «Сокіл Джура» розпочався на Хмельниччині

, 15 2016, 18:01
Обласний етап змагань «Сокіл Джура» розпочався на Хмельниччині. 5 днів діти з усієї області виборюватимуть право представляти свій край на всеукраїнських змаганнях.
Обласний етап змагань «Сокіл Джура» розпочався у с. Самчики. Змагання триватимуть 5 днів, та визначать команду-переможця, що представить Хмельниччину на всеукраїнському етапі в Одесі.
Підводка: Патріот – не лише гучне слово, а й вміння захистити свій край. Підліткові команди з усієї Хмельниччини зібрались на території маєтку Самчики, аби прийняти участь в обласному етапі змагань «Сокіл Джура». П’ять днів юні патріоти змагатимуться у різноманітних конкурсах, переможець має показати фізичну підготовку, творчі здібності, та любов до свого краю.
Юні, але сумлінні та з хоробрими серцями. 26 команд з усієї Хмельниччини прибули до маєтку Самчики, аби прийняти участь у козацьких змаганнях «Сокіл Джура». Учасники налаштовані лише на перемогу.
Впродовж 5-и днів команди змагатимуться у конкурсах. Організатори розповідають, проявити учасникам доведеться розум, фізичну підготовку, творчі здібності і любов до свого краю.
Ігри «Сокіл Джура» організовуються на Хмельниччині вже сьомий рік поспіль. Подібні змагання покликані підтримати дух патріотизму та згуртувати молодь, впевнена влада краю.
Кінний клуб «Козацький Герць» сумлінно плекає традиції українського козацтва. Сьогодні його вихованці демонстрували прибулим свою майстерність. Кажуть, такому у місті точно не навчитись.
Також учасники змагань та усі охочі могли подивитись на навчальні військові стрільби, адже цьогорічні ігри проходять під час військових дій на Сході. Тому навички з оборони необхідні.
Один з головних організаторів змагань, Володимир, очолює організацію юних миротворців, і має багатий досвід міжнародної співпраці. Фотографії його вихованців навіть висять у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку. Розповідає -у нинішніх змаганнях усе пронизане українськими традиціями. Замість команд тут рої, замість вільно - спочинь.
Подібні ігри мають бути включені у шкільну програму, переконані організатори, адже справжніх козаків потрібно ростити змалечку.
Вже за п’ять днів стане відомо, хто представлятиме Хмельниччину на всеукраїнських змаганнях. Цього року вони проходитимуть у Одесі та триватимуть аж 21 день.
load->view("social_share_buttons"); ?> .comment-block { padding:20px 0; } .comment { padding: 20px 0 0; } .subcomments { padding-left: 30px } .comment-text { margin-left: 60px; } .comment-header { padding: 0 0 5px; } .comment-user-name { font-weight: bold; } .comment-date { font-style: italic; } .comment-respond-link { padding-top: 5px; display:block} #comment-form-block {padding-top:10px;} #comment-form-close { float:right; display: block; } #comment-error-message {color:#f00;}

Коментарі - 0

*/ ?>
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Останні новини

14:15
На Хмельниччині 9-річний велосипедист втратив рівновагу і потрапив під “ЗІЛ” Хлопчик... 
12:58
У Шепетівці податківці припинили незаконну діяльність з продажу дизельного пального  
12:12
На Хмельниччині поліцейські затримали кримінальний дует, на рахунку якого близько 30 крадіжок та розбійний напад  
11:29
Голову Летичівської райради засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією Чино... 
10:27
Хмельничанам покажуть виставку фотографій надзвичайних тваринок Презентує світлини відомий зе... 
14:50
У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому ... 
12:53
«Веселі старти» у спортивно - оздоровчому таборі «Олімп» 07 червня 2017 року обласний центр фізичного ... 
11:54
«Афера на мільйони»: прокурор звинуватила захисників базарниці в затягуванні процесу  

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54
var pid = 11841; */ ?>