На пам’ятках культури з’являться QR-коди

Вівторок, 18 квітня 2017, 16:17
Собор Різдва Пресвятої Богородиці, Реальне училище та Клуб промислової кооперації. З початком туристичного сезону пам’ятки культури у Хмельницькому кодуватимуть. Таблички з написом «Історична спадщина міста» та QR-кодом встановлять на 15-ти об’єктах, згодом – ще на сотні.
Собор Різдва Пресвятої Богородиці, Реальне училище та Клуб промислової кооперації. Ці та інші пам’ятки культури з початком туристичного сезону у Хмельницькому кодуватимуть.

Перша табличка з написом «Історична спадщина міста» та QR-кодом з’явиться на дитячій музичній школі № 1. Виявляється, колись тут був перший у Хмельницькому кінотеатр «Модерн». І таких споруд, що мають особливу історичну цінність, у місті - багато. Тому, аби кожен турист та мешканець зміг побачити їх, встановлюють таблички, а QR-код – аби дізнатися детальну інформацію за допомогою смартфону.
Окрім кінотеатру «Модерн», такі таблички з’являться ще на 14-ти об’єктах культурної спадщини. Втім, перелік пам’яток значно більший.
За декілька років таблички та QR-коди встановлять на більше сотні об’єктах. В першу чергу – для містян, а вже потім – для гостей Хмельницького.
Loading...

Новина дня

Круглий стіл влади і перевізників Одні запитували, інші відповідали та пропонували. В Хмельницькому відбулася зустріч приватних перевізників міста і владних структур обласного центру. За кілька годин дискусії обговорили чимало важливих питань. Приватників найбільше турбують нелегали, які забирають і без того малі заробітки. А представників владних органів цікавила якість перевезень.

Останні новини

17:49
Круглий стіл влади і перевізників Одні запитували, інші відповідали та пропонували. В Хмельницькому відбулася зустріч при... 
17:41
В центрі Хмельницького комунальні служби демонтували будівельний паркан Демонтувати -... 
16:20
Змагання між школярами у знаннях правил дорожнього руху У Хмельницькому патрульні та влада міста влашту... 
12:55
17-річна мама з Хмельниччини пограбувала дорослого чоловіка Дівчина знайомилася з чоловіками через с... 
11:48
Кава як мистецтво: вже цими вихідними у Кам’янці-Подільському - ароматний фестиваль  
10:49
Сердечні вітання    У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ... 
17:43
Троє на старенького: у Летичеві затримали групу зловмисників, які грабували пенсіонерів  
15:37
Трагедія у прикордонній академії Трагедія в навчальному закладі. Другого травня в спортивному залі Національної академії ... 

Ексклюзив

Момент Істини. Ефір від 9 травня
  Гість студії - координатор руху "Чесно" у Хмельницькій області Олег Черненко...
10.05.2017 15:02
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 57
  
10.05.2017 12:42
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 9-го травня.
10.05.2017 09:57
Програма “Свят коло”. Подільська вишивка
  
05.05.2017 18:04