У Хмельницькому водили хороводи

Середа, 19 квітня 2017, 16:31
Споконвічні традиції на сучасний лад. У Хмельницькому завершився фестиваль писанок «Великодній дивосвіт». Офіційне закриття відбулося 18-го квітня. Навпроти кінотеатру Шевченка діти водили хороводи, співали гаївки та демонстрували весняну колекцію одягу.
Замість весняного лугу – майданчик навпроти кінотеатру Шевченка, юнаки та дівчата у національному одязі, а також споконвічні традиції на сучасний лад. Весняним концертом у Хмельницькому завершився фестиваль писанок «Великодній дивосвіт». Офіційне закриття відбулося 18-го квітня. Люди зібралися просто неба, на Проскурівській.
 
Просто неба, навпроти кінотеатру Шевченка розгорнулося справжнє великоднє дійство. На сучасний лад - діти демонстрували весняну колекцію одягу, з давніх традицій - водили хороводи та співали гаївки.
Особлива увага - великоднім забавам. Саме так молодь проводжала зиму та закликала весну.
Усе дійство відбувалося у одній з улюблених селфі-зон містян, поблизу виставки писанок. До слова, після закриття фестивалю красуні демонтують, відтак одне з місць для фото зникне. Щоправда, наступного року, кажуть в управлінні культури, експонатів побільшає, відповідно і селфі-зона розшириться.
Loading...

Новина дня

Круглий стіл влади і перевізників Одні запитували, інші відповідали та пропонували. В Хмельницькому відбулася зустріч приватних перевізників міста і владних структур обласного центру. За кілька годин дискусії обговорили чимало важливих питань. Приватників найбільше турбують нелегали, які забирають і без того малі заробітки. А представників владних органів цікавила якість перевезень.

Останні новини

17:49
Круглий стіл влади і перевізників Одні запитували, інші відповідали та пропонували. В Хмельницькому відбулася зустріч при... 
17:41
В центрі Хмельницького комунальні служби демонтували будівельний паркан Демонтувати -... 
16:20
Змагання між школярами у знаннях правил дорожнього руху У Хмельницькому патрульні та влада міста влашту... 
12:55
17-річна мама з Хмельниччини пограбувала дорослого чоловіка Дівчина знайомилася з чоловіками через с... 
11:48
Кава як мистецтво: вже цими вихідними у Кам’янці-Подільському - ароматний фестиваль  
10:49
Сердечні вітання    У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ... 
17:43
Троє на старенького: у Летичеві затримали групу зловмисників, які грабували пенсіонерів  
15:37
Трагедія у прикордонній академії Трагедія в навчальному закладі. Другого травня в спортивному залі Національної академії ... 

Ексклюзив

Момент Істини. Ефір від 9 травня
  Гість студії - координатор руху "Чесно" у Хмельницькій області Олег Черненко...
10.05.2017 15:02
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 57
  
10.05.2017 12:42
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 9-го травня.
10.05.2017 09:57
Програма “Свят коло”. Подільська вишивка
  
05.05.2017 18:04