Щорічне свято поезії відбулось у Старій Синяві

П'ятниця, 28 квітня 2017, 15:59
«Старосинявська весна» - свято поезії, яке існує вже більше 20-ти років. Кожного року у травні в читальній залі центральної районної книгозбірні збираються поети-літератори району та гості Старосинявщини. Це свято об’єднує людей, яким не байдужі рідне слово, теперішнє і майбутнє української літератури та мови.
22 рік поспіль на Старосинявщині проходить свято поезії «Старосинявська весна». За ці роки на святі побувало чимало відомих поетів з різних міст України. За словами організаторів – свято створене аби зберігати та відроджувати українську літературу та мову.
До Старої Синяви з’їхались поціновувачі поетичного слова. Вони вже більше 2 десятиліть збираються аби поділитись талантом один з одним та передати спадщину молодому поколінню. Відкривав свято талановитий поет, автор більше як п’ятнадцяти збірок, член Національної спілки письменників України Сергій Цушко.
Англійський поет Оскар Вальд говорив, що поезія існує або у житті, або на папері. Усі погляди й думки майстрів слова література бережно плекає, адже кожен поет – це таємниця, його історія унікальна і неповторна. Поділитись своєю творчістю приїхав поет Володимир Ярчук. На «Старосинявській весні» він вже десяте. Каже, писати почав ще з дитинства. Зараз поезія Володимира Ярчук в основному стосується любові до батьків та рідного краю.
Не пропускає поетичного свята і письменниця Любов Сердунич. Вона очолює Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка на Старосинявщині. Наставниця молоді. Вже видала 16 власних книжок. Друкується у часописах, літературних альманахах, наукових збірниках, соцмережах, у власних книжках, яких видала уже 16. Минулого року пані Любо видала збірку «Зайдам зась!». Це оповідання про теперішню ситуацію в нашій державі. Цікаве тим, що кожне слово твору починається з літери «З»
Щороку мапа «Старосинявської весни» та коло її друзів розширюється. І вже з нетерпінням усі творчі люди Старої Синяви та гості свята чекають наступного свята.
Loading...

Новина дня

Круглий стіл влади і перевізників Одні запитували, інші відповідали та пропонували. В Хмельницькому відбулася зустріч приватних перевізників міста і владних структур обласного центру. За кілька годин дискусії обговорили чимало важливих питань. Приватників найбільше турбують нелегали, які забирають і без того малі заробітки. А представників владних органів цікавила якість перевезень.

Останні новини

17:49
Круглий стіл влади і перевізників Одні запитували, інші відповідали та пропонували. В Хмельницькому відбулася зустріч при... 
17:41
В центрі Хмельницького комунальні служби демонтували будівельний паркан Демонтувати -... 
16:20
Змагання між школярами у знаннях правил дорожнього руху У Хмельницькому патрульні та влада міста влашту... 
12:55
17-річна мама з Хмельниччини пограбувала дорослого чоловіка Дівчина знайомилася з чоловіками через с... 
11:48
Кава як мистецтво: вже цими вихідними у Кам’янці-Подільському - ароматний фестиваль  
10:49
Сердечні вітання    У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ... 
17:43
Троє на старенького: у Летичеві затримали групу зловмисників, які грабували пенсіонерів  
15:37
Трагедія у прикордонній академії Трагедія в навчальному закладі. Другого травня в спортивному залі Національної академії ... 

Ексклюзив

Момент Істини. Ефір від 9 травня
  Гість студії - координатор руху "Чесно" у Хмельницькій області Олег Черненко...
10.05.2017 15:02
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 57
  
10.05.2017 12:42
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 9-го травня.
10.05.2017 09:57
Програма “Свят коло”. Подільська вишивка
  
05.05.2017 18:04