$og_value) { ?> ексклюзив, ексклюзивно, новини, новини хмельницький, події хмельницький, політика, економіка, відеорепортажі, фоторепортаж ">
m_auth->uid==0) { ?> Авторизація    Вийти m_auth->login_user->accessmode>0) {?>

Скульптури, фото й маски. Душу Хмельницького презентували у музеї історії міста

, 12 2017, 17:02
Скульптури, фото й маски. Душу Хмельницького презентували у музеї історії міста. Виставка з передбачуваною назвою «Місто» фактично складається з двох частин: світлин із будівлями старого Проскурова й скульптурами частини його автентичного населення – єврейських містян. Мета цього симбіотичного проекту – зберегти історичну й культурну спадщину обласного центру.
Ці двері мали б бути на смітнику, а опинилися у музеї. Власне, на звалищі їх знайшли і залучили до експозиції, аби показати, як хмельничани цінують власне минуле.
Для цього у місті на будинках, котрі мають історичне чи культурне значення встановили QR-коди, котрі вже з понеділка мають запрацювати на повну силу. Завдяки цим позначкам вже вдалося попередити руйнування однієї із цікавих будівель Хмельницького.

Понад три десятки світлин, котрі виставили у музеї, - роботи місцевих фотохудожників Олени Лаптєвої та Сергія Аніськова. Вони не створювалися спеціально для виставки.
Співпрацювали фотохудожники із відомими хмельницькими істориками й краєзнавцями – все для того, аби зберегти Хмельницький для наступних поколінь.
Місто – це не лише його будинки і вулиці. Це – люди, які його населяють, які щодня створюють у ньому неповторну атмосферу. Через це фотовиставку чудово доповнюють скульптури із пап’є-маше Олександра Шведа.
Все, як у житті… все, як у Хмельницькому. Експозицію «Місто» можна побачити у музеї історії обласного центру.
load->view("social_share_buttons"); ?> .comment-block { padding:20px 0; } .comment { padding: 20px 0 0; } .subcomments { padding-left: 30px } .comment-text { margin-left: 60px; } .comment-header { padding: 0 0 5px; } .comment-user-name { font-weight: bold; } .comment-date { font-style: italic; } .comment-respond-link { padding-top: 5px; display:block} #comment-form-block {padding-top:10px;} #comment-form-close { float:right; display: block; } #comment-error-message {color:#f00;}

Коментарі - 0

*/ ?>
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Останні новини

14:15
На Хмельниччині 9-річний велосипедист втратив рівновагу і потрапив під “ЗІЛ” Хлопчик... 
12:58
У Шепетівці податківці припинили незаконну діяльність з продажу дизельного пального  
12:12
На Хмельниччині поліцейські затримали кримінальний дует, на рахунку якого близько 30 крадіжок та розбійний напад  
11:29
Голову Летичівської райради засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією Чино... 
10:27
Хмельничанам покажуть виставку фотографій надзвичайних тваринок Презентує світлини відомий зе... 
14:50
У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому ... 
12:53
«Веселі старти» у спортивно - оздоровчому таборі «Олімп» 07 червня 2017 року обласний центр фізичного ... 
11:54
«Афера на мільйони»: прокурор звинуватила захисників базарниці в затягуванні процесу  

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54
var pid = 14618; */ ?>