$og_value) { ?> ексклюзив, ексклюзивно, новини, новини хмельницький, події хмельницький, політика, економіка, відеорепортажі, фоторепортаж ">
m_auth->uid==0) { ?> Авторизація    Вийти m_auth->login_user->accessmode>0) {?>

Екскурсії у Меджибізькій фортеці

, 15 2017, 17:05
Ексклюзивні експозиції, перша екскурсія навколо замку та «Палац Сенявських відкрито на реставрацію». У Меджибізькій фортеці відбулася «Ніч Музеїв – 2017». Традиційно, на відвідувачів замку очікувала захоплива розважальна програма. Та найбільш бажана подія – екскурсія до палацу Сенявських.
Перша екскурсія навколо замку та до Палацу Сенявських, містечковий танець, традиційне фаєр-шоу та етноярмарок. У Меджибізькій фортеці відбулася «Ніч Музеїв - 2017».
Розпочали з екскурсій.
Зі сходу – пелюстковий бастіон, південна стіна - з бійницями та гарматами. По суті, сам палац – захисна споруда, точніше був таким декілька століть тому. Нині, сюди ходять екскурсії, щоправда цього року вперше.
Донедавна тут були суцільні руїни. Цього року вперше «Палац Сенявських відкрито на реставрацію». А ще через рік-другий усе відновлять і екскурсії ходитимуть виставковими залами. Щоправда, не одним палацом вражає фортеця. «Формула Любві» або Меджибізька Жазель – вперше у замку презентували ексклюзивну старовинну статую.
Історія постаті має коріння у античній міфології та стосується легенди про доньок царя Даная. А ось у ХІХ столітті образ Данаїд використовували у парковому мистецтві.
Презентували і інші цінності Меджибізького замку. Традиційно, тільки у «Ніч Музеїв» показали пляшку вина зі 150-літньою історією.
Декілька годин важкої праці, яма, вирита, майже, у зріст дівчини і нині стародавнє вино можна споглядати, не пити, звісно. Щоправда, кажуть музейники, п’янкий аромат напій має і до нині. Втім, як поведе себе у звичному середовищі, досі не знають. Тому й пляшку презентують тільки раз у рік, у «Ніч Музеїв». Інші дні - зберігають в умовах знахідки.
load->view("social_share_buttons"); ?> .comment-block { padding:20px 0; } .comment { padding: 20px 0 0; } .subcomments { padding-left: 30px } .comment-text { margin-left: 60px; } .comment-header { padding: 0 0 5px; } .comment-user-name { font-weight: bold; } .comment-date { font-style: italic; } .comment-respond-link { padding-top: 5px; display:block} #comment-form-block {padding-top:10px;} #comment-form-close { float:right; display: block; } #comment-error-message {color:#f00;}

Коментарі - 0

*/ ?>
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Останні новини

14:15
На Хмельниччині 9-річний велосипедист втратив рівновагу і потрапив під “ЗІЛ” Хлопчик... 
12:58
У Шепетівці податківці припинили незаконну діяльність з продажу дизельного пального  
12:12
На Хмельниччині поліцейські затримали кримінальний дует, на рахунку якого близько 30 крадіжок та розбійний напад  
11:29
Голову Летичівської райради засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією Чино... 
10:27
Хмельничанам покажуть виставку фотографій надзвичайних тваринок Презентує світлини відомий зе... 
14:50
У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому ... 
12:53
«Веселі старти» у спортивно - оздоровчому таборі «Олімп» 07 червня 2017 року обласний центр фізичного ... 
11:54
«Афера на мільйони»: прокурор звинуватила захисників базарниці в затягуванні процесу  

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54
var pid = 14635; */ ?>