Лікарня доброзичлива до дитини

Вівторок, 06 червня 2017, 16:35
25 травня Хмельницький міський перинатальний центр пройшов чергову акредитацію та вдруге підтвердив звання «Лікарня доброзичлива до дитини». Оцінювання проходило за 12 тьма критеріями. Серед них особлива увага зверталась на грудне вигодовування, сумісне перебування матері та дитини та надання висококваліфікованої допомоги після полового будинку. Згідно показників перинатальний центр став одним з кращих ,серед пологових будинків України.
Сергій Підлісний татом став вдруге. Допоки дружина перебуває в пологовій залі, він заспокоює маленького Михайлика. Емоцій чоловік не стримує.
З початку 2017 року у міському перинатальному центрі народилось більше 1000 немовлят. 90% це партнерські пологи. Саме на них розрахована школа «Відповідального батьківства». Майбутніх татусів тут навчають як максимально допомогти дружині та правильно поводитись з малюком.
 
До появи маленької донечки дуже ретельно готувалась Ірина Гнатюк. Жінка говорить, довго вагалась який з перинатальних центрів обрати. Проте коли почула про школу відповідального батьківства сумнівів не було. Разом з чоловіком відвідали лекції і вирішили народжувати у міському.
Завдяки наданню професійної медичної допомоги на усіх рівнях, а саме у жіночій консультації, у післяпологових відділеннях та відділеннях сумісного перебування матері та дитини, 25 травня Хмельницький міський перинатальний центр вдруге підтвердив звання «Лікарня доброзичлива до дитини». Особливу увагу тут приділяють й грудному вигодовуванню.
Програма репродуктивного здоров’я та народження здорових дітей – основні принципи, якими керуються у своїй роботі лікарі даного медичного закладу. А це проблеми не лише жінок, а й чоловіків. Щоб допомогти тим, хто так хоче стати батьками у міському перинатальному центрі впроваджують нові технології, аби кожна жінка відчула радість материнства.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Останні новини

14:15
На Хмельниччині 9-річний велосипедист втратив рівновагу і потрапив під “ЗІЛ” Хлопчик... 
12:58
У Шепетівці податківці припинили незаконну діяльність з продажу дизельного пального  
12:12
На Хмельниччині поліцейські затримали кримінальний дует, на рахунку якого близько 30 крадіжок та розбійний напад  
11:29
Голову Летичівської райради засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією Чино... 
10:27
Хмельничанам покажуть виставку фотографій надзвичайних тваринок Презентує світлини відомий зе... 
14:50
У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому ... 
12:53
«Веселі старти» у спортивно - оздоровчому таборі «Олімп» 07 червня 2017 року обласний центр фізичного ... 
11:54
«Афера на мільйони»: прокурор звинуватила захисників базарниці в затягуванні процесу  

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54